ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Sensodyne Pronamel Diş Macunu Çocuklar İçin

8043

Markası : Sensodyne

0 Item Items

Çocuklar için, günlük kullanıma uygun olarak tasarlanmış olan, Sensodyne Pronamel Diş Macununu, bu sayfada bulabilir ve avantajlı fiyat seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

12.5 TL KDV DAHİL

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 125 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 125 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.13 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Sensodyne Pronamel Diş Macunu Çocuklar İçin

Sensodyne Pronamel Diş Macunu Çocuklar İçin

Sıklıkla tüketilen meyve, meyve suları ve gazlı içeceklerdeki asitler dişlerde asit aşınmalarına sebep olur. Asitler diş minesine zarar verir, yumuşamasına ve incelmesine sebep olur. Ayrıca diş minesinin zayıflamasına ve sararmasına yol açar.

Diş hekimlerinin önerdiği Pronamel, özel formülü ile dişleri, asitlere karşı korumaya yardım eder. Diş minesinin sertleşmesine ve güçlenmesine yardımcı olur. Dişleri temizleyerek, ağızda ferahlık sağlamaya yardımcıdır. Sağlıklı, güçlü ve doğal beyaz dişler sağlamaya yardımcıdır.

Sensodyne Pronamel Diş Macunu, çocuklar için günlük kullanıma uygun florürlü diş macunudur.

Asit erozyonu ve diş çürüklerine karşıkoruma sağlamaya yardımcı olur. Asitli gıdaların ve içeceklerin etkilerine karşı korumaya yardımcıdır.

Tatlı nane aromasına sahiptir. Diş hekimleriyle birlikte çocukların dişlerini asit erozyonuna karşı korumaya yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

Şekerden kaynaklanan diş çürükleri çocuklarda diş sağlığında ciddi sorunlara yol açar. Meyve, meyve suları ve meşrubatlardan kaynaklanan asit erozyonu ise dişlere zarar vermektedir. Çocuklarda kalıcı dişler çoğunlukla 6-13 yaş arası çıkmaktadır. Süt dişleri ve bu yeni çıkan dişler asitlere karşı hassastır. Asitler, diş minesinin yumuşamasına ve dişlerin aşınmasına sebep olur. Diş minesinin tamamen aşınması ile tekrar oluşumu gerçekleşmez.

Çocuklar için Sensodyne Pronamel Diş Macunu, diş minesini güçlendirmeye, çocukların dişlerini asit erozyonu ve diş çürüklerine karşı korumaya yardımcıdır.

Sensodyne Pronamel Çocuklar İçin Diş Macunu;

*Dişleri asit erozyona karşı korumaya yardımcı olur.

*Diş minesini güçlendirmeye yardımcıdır.

*Diş çürüklerine karşı korumaya yardım eder.

*Tatlı nane tadına sahiptir.

İçerik:

Aqua, sorbital, hydrates silica, glycerin, PEG-6,cocamidopropyl betaine, aroma, xanthan gum, sodium saccharin, sodiumfluoride, titanium dioxide, sodiumhydroxide, sucralose, limonene

Sodyum florür içerir.

Kullanım Şekli:

6 yaştan büyük çocuklar için kullanıma uygundur. Günde 2 kez dişler fırçalanmalıdır.

Sensodyne Pronamel Diş Macunu Çocuklar İçin, uygun ve ucuz fiyatıyla sitemizden satın alabilirsiniz.