ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Kampanyalar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

SMA 3 Biberon Maması 900gr

1525

Markası : Sma

0 Item Items

Buradan sipariş vererek ucuz fiyata satın alabileceğiniz SMA 3 Biberon Maması 900gr,1-3 yaş arası çocukların kullanabileceği Demir,kalsiyum ve D vitaminleriyle zenginleştirilmiş devam sütüdür.

Daha fazla detay

76 TL KDV DAHİL

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 760 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 760 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.76 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

SMA 3 Biberon Maması 900 gr

Marka Adı: SMA
Ürün Adı: SMA 3 Biberon Maması
Ürün Miktarı: 900 gr
Ürün Özellikleri:12-36 ay arası bebeklerin beslenmesine destek olmak amacıyla tasarlanmıştır. Bebeklerin sağlıklı bir biçimde büyümeleri için, beslenmelerine dikkat edilmesi gerekir. Bebeğin beslenmesinde dikkat edilecek en önemli husus, bebeğin hangi ayın içinde olduğudur. SMA 3 maması, bebeklerin 12 aydan itibaren ihtiyaçları düşünülerek geliştirilmiştir.
Sonuç: Bebeğin beslenme ihtiyaçalrını karşılamada yardımcıdır.
Kullanım Şekli: Mamayı hazırlerken, dikakt etmeniz gereken en önemli şeylerden biri, temizlik kurallarına dikkat etmektir. Mamayı, kullanma talimatına uygun olarak hazırlayın.
İçerik: Demir, kalsiyum, D vitamini, Omega3 ve Omega 6 içerir.
Anneler için bebekleri hayat boyu el üstünde tutacakları ve gözünden bile sakınacakları göz bebekleridir. En değerli varlıkları olan bebeklerini korumak ve onların sağlıklı gelişmesini sağlamak annelerin en çok dikkat ettiği konudur.
Bebeklerin sağlıklı ve mutlu bir şekilde büyümeleri için en gerekli ve en sağlıklı besinanne sütüdür. Fakat bazı durumlarda anne sütü bebeğe yetersiz gelmektedir.Smabiberon mamalarını bebekleriniz için üretmektedir.
Sma 3 Biberon maması,1-3 yaş arası çocukların kullanımına uygundur.
Demir ile güçlendirilen Sma 3 kalsiyum ve D vitaminleriyle zenginleştirilmiştir.
Omega 3 ve Omega 6bakımından zengin bir içeriğe sahip olan Sma 3Biberon maması, çocuğunuzun ihtiyacına göre günde 3 kereye kadar kullanılabilir.
Mamanın Hazırlanması:
  • Ellerinizi ve biberonu bebeğinizin sağlığı için temizleyin.
  • Taze su kaynattıktan sonra biraz soğumasını bekleyin. ( Birden fazla kaynatılmış ve çok bekletilmiş su kullanmayın.)
  • Yeterince soğuyan suya gerekli olan miktardaki mamayı ekleyin ve biberonun ağzını kapatıp çalkalayın.
  • Biberondaki mamanın sıcaklığını bileğinizin iç tarafına damlatarak kontrol edin ve bebeğinizi besleyin.
Uyarı:
Anne sütü bebek beslenmesinde ilk öncelikli üründür. Devam sütü ve mama anne sütünün olmadığı veya yetersiz geldiği durumlarda kullanılır.
Mamalar mutlaka kullanma talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.
SMA 3 Biberon Maması, Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılan bir üründür.
21 Ağu. 2014
(5/5
Başlık :
kızımız doğduğundan beri sma ile besleniyor çok memnunuz
(SMA 3 Biberon Maması 900gr)

 Report abuse