ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

Bkm Express

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Strepsils Hot Pastil 24 Lozenges

5156

Markası : Strepsils

0 Item Items

Bu sayfada ucuz fiyata satılan, Strepsils Hot Pastil 24 Lozenges ürününün, siparişini hemen verebilirsiniz.

Daha fazla detay

20 TL KDV DAHİL

- +

0
1

Kazanacağınız puan 200 tupara Toplam tutarı: 0.20 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde aras kargo ile KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye aras ile4,95 TL, yurtiçi kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Strepsils Hot Pastil 24 Lozenges :


5156

Zencefil fenol bileşenleri, nişasta, B3vitamini, B6 vitamini, demir, fosfor, kalsiyum, potasyum, sodyum, magnezyummineralleri bulundurur.

Yararlı bitkiler içerisinde bilinen Zencefil rizomları(yumruları) geniş spektrumlu profilaktik ve terapatik fonksiyonlarıyla tanınır.”(1)

"Glikoz şurupları, gıdaların pek çok karakteristiklerini etkileyen,üreticiye arzuladığı ya da hedeflediği duyusal kalite ve raf ömrünü sağlayan özgün ürünlerdir. Tüm glikoz şurupları nişastadan elde edilen hidroliz ürünleridir.Bu ürünler glikoz şekerinin ve diğer yüksek molekül ağırlıklı dekstrin ve sakkaritlerinbir karışımı olan berrak, renksiz ve kıvamlı yapıda besleyici şuruplardır. TürkGıda Kodeksi Şeker Tebliğine göre glikoz şurubu " nişastadan veya nişasta ve/veyadekstroz eşdeğer miktarı en az % 20 m/m olan inülinden elde edilen sakkarit konsantreleri” olarak tanımlanmaktadır.” (2)

Zencefiller , erik aroması, rahatlatıcı krem aroması, orta zincirli trigliseritler, antosiyanin şeker ve glikoz şurubu ile formülasyonu zenginleştirilmiştir.

Strepsils Hot Pastil 24 Lozenges , boğazı rahatlatmaya ve yumuşatmaya yardım eder.

İçerik:

zencefil, erik aroması,krem aroması, orta zincirli trigliseritler, antosiyanin şeker, glikoz şurubu,2,4-diklorobenzialkol ve amilmetakrezol

Kullanım Şekli :

Her gün 2- 3 saattebir kez, ağızda yavaş yavaş emerek tüketiniz.

Bir gün içinde 12 taneden fazla kullanmayınız.

Hamile ve emzirenler doktorlarına danışarak kullanmalıdırlar.

Strepsils Hot Pastil, sitemizde ucuz fiyata satılan bir üründür. Ucuz fiyatlı ürünler, kalite ve ürün çeşitliliği Turuncu Kasa'da.

Kaynaklar:

(1) http://library.cu.edu.tr/tezler/8572.pdf

(2) http://library.cu.edu.tr/tezler/5672.pdf