Filtre

Markalar

Seçimi sıfırla

Kategori

Fiyat

25 - 50 TL

ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Tto/Tea Tree Oil ürünleri, Jeopharma firması tarafından üretilmektedir. TTO markasının ağız ve diş bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri bulunmaktadır.
5 ürün bulunmaktadır
5 parçadan 1 - 5 arası gösteriliyor.
TTO

TTO/ Tea Tree Oil


TTO ürünleri, Jeopharma firması tarafından üretilmektedir. Jeomed Medikal tarafından da pazarlanmaktadır.


TTO markasına ait ağız bakım ürünleri ve kişisel bakım ürünleri bulunmaktadır. Şampuanları, diş macunları, kremleri, güneş ürünleri, nemlendiricileri ve spreyleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.


TTO Diş Macunu Beyazlatıcı Anti Plak, paraben içermeyen bir diş macunudur. Dişleri plak oluşumuna karşı korumaya çalışır. Diş renklerini açmaya ve beyazlık etkisi sağlamaya yardımcı olabilir. Doğal bir ürün olduğu için fazla köpürmez. Günde iki kez dişlerinizi fırçalamanız önerilir. Düzenli kullanım ile daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.


Çay ağacı yağı içeren diş macunu, dişetlerindeki ve dişlerdeki hassasiyete karşı koruma sağlamaya çalışır. Ürün içeriğinde organik sertifikalı Tea Tree Oil kullanılmıştır. Ferah bir nefes sağlamaya çalışır.


Ağız ve diş bakımı oldukça önemlidir, kesinlikle ihmal edilmemesi gerekir. Düzenli olarak fırçalanmayan dişlerde lekelenmeler, plaklar ve çürükler oluşabilir. Böyle dişler hem sağlık açısından hem de estetik açıdan hoş görünmez.


Bir insanla karşılaştığımızda ilk önce dikkatimizi dişler çeker. Herkes beyaz, sağlıklı dişlere sahip olmaz ister. TTO Diş Macunu, diş sağlığınız için geliştirilmiştir. Ağız kokusunda da etkili olmaya çalışır.


TTO Şampuansağlıklı, yumuşak saçlara kavuşmanızı sağlama amacıyla geliştirilmiştir. Saç tellerinin kalınlaşmasına ve güçlenmesine yardımcıdır. Saçı dış etkenlere karşı korumaya çalışır.


Sorunsuz, güçlü ve parlak saçlara sahip olmayı herkes ister. Doğru ürünler kullanarak, sağlıklı ve sorunsuz saçlara sahip olabilirsiniz.


TTO/Tea Tree Oil ürünleri, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.