Filtre

Markalar

Seçimi sıfırla

ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

1983 yılından bu yana Universal firması, spor yapanalrın kullanımı için ürünler geliştirmektedir. Kapsülleri, tabletleri ve toz formda ürünleri ile sporcuların yanında olmaya çalışmaktadır.
19 ürün bulunmaktadır
19 parçadan 1 - 19 arası gösteriliyor.
universal

Universal


Universal firması, 1983 yılından beri spor yapanlara uygun ürünler üretmektedir.


Uzun yıllar süren tecrübesiyle özellikle spor yapan insanlar için daha sağlıklı bir görünüm kazanmaları için gerekli olan enerinin sağlanması için kapsül ve tabletleri üretmektedir.


Spor yaparken veya spora başlamadan önce alabileceğiniz bu ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilir ve vücudunuz için gerekli olan enerjiyi sağlayabilirsiniz.


Universal Amino Acids 2700 350 Tablet, glutamik asit, B6 vitamini ve lösin içerir. Spordan önce ve sonra, toplam 6 tablet alınması önerilir. Her servis miktarı 3 tablettir. Sporcuların günlük protein ve amino asit ihtiyacını gidermek üzere tasarlanmış bir üründür.


Spor yapanların beslenmelerine dikkat etmeleri gerekir. Yaptığınız sporun yoğunluğuna göre beslenme planı uygulamanız gerekir. Vücudunuz üzerinde sporun olduğu kadar, beslenmenin de önemi oldukça fazladır.


Özellikle proteinin doğru miktarda tüketimi, spor yapanlar için önem taşır. Proteinler, insan vücudunun en çok ihtiyaç duyduğu besinlerden biridir. Vücudun sağlıklı bir şekilde gelişebilmesi için belirli miktarda protein alımı gerçekleştirilmelidir.


Universal Carnitech 473 ml, portakal aromalı, sıvı formda bir üründür. L-Carnitine, vücutta düşük miktarda üretimi gerçekleşen bir elementtir. En çok kırmızı et ve süt ürünlerinde bulunduğu bilinmektedir.


Universal Gain Fast Bag Chocolate 4.5 Kg, kreatin, amino asit, karbonhidrat ve protein ve farklı vitaminler içeren bir üründür. Soğuk su veya yağsız süt ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Besin programınıza uygun olarak kullanabilirsiniz.


Universal ürünleri, spor yapanların yanında olmaya ve destek sağlamaya çalışır.


Universal ürünlerine, Turuncu Kasa’ dan ulaşabilir ve indirimli fiyatlardan yararlanarak sipariş verebilirsiniz.