ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Universal Nutrition Casein Pro 1816 gr

23021

Markası : Universal

0 Item Items

Kazein proteini içeren, Universal Nutrition Casein Pro ürününü, indirimli fiyata satın almak için, bu sayfadan sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

239 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 2390 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 2390 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 2.39 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Universal Nutrition Casein Pro 1816 gr

Universal Nutrition Casein Pro 1816 gr


Universal, 1983'den beri insan vücudu için gereken besindeğerlerini ve proteinleri üretir. Özellikle spor yapanlar için enerjisağlamaya yardımcı kapsül ve tabletler geliştirir. Spor öncesi ve sonrasıalınabilen bu ürünler pek çok tüketici tarafından kullanılmaktadır. Bileşenleridoğal ve organik içeriklerden oluşur.


Casein Pro, kazein proteini içerir. Bir servisi 24gr kazeiniçermektedir. Whey proteinlerinden farkı kana hızlı karışmamasıdır. Genellikle geceyatmadan önce kullanılan bir üründür.


İçerik:

Servis Miktarı: 33 gr (1 ölçek)

Paketten Çıkan Servis Sayısı: 55,03


Kalori 117

Yağdan Gelen Kalori 9

Toplam Yağ 1 g

Doymuş Yağ 0,3 g

Trans Yağ 0g

Kolestrol 41mg

Sodyum 143mg

Toplam Karbonhidrat 3g

Diyet Fiber 1 g

Şeker 1 g

Protein 24 g

A Vitamini

C Vitamini

Kalsiyum

Demir

Fosfor

Magnezyum

Bakır

Klorid


İçindekiler: Miselar Kazein (Süt), Kakao, Doğal ve YapayAromalar, İnulin, Sodyum Klorid, Lesitin (Soya), Selüloz Gamı, Ksantan Gamı,Karajenan, Asesülfam Potasyum, Sukraloz.


Kullanım Şekli:

Yeni başlayanlar için: Yatmadan önce 1 ölçek (33gr) ürünü300 ml su veya yağsız sütle karıştırarak tüketin.

Orta seviyedekiler için: Yatmadan önce 2 ölçek (66gr) ürünü600 ml su veya yağsız sütle karıştırarak tüketin.

İlersi seviyedekiler için: Yatmadan önce 2 ölçek (66gr) ürünü600 ml su veya yağsız sütle karıştırarak tüketin.


Universal Nutrition Casein Pro 1816 gr, uygun fiyatıylaucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.