ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Veet Soğuk Ağda Bandı Hassas Cilt 12'li

8610

Markası : Veet

0 Item Items

Hassas ciltler için geliştirilmiş olan, Veet Soğuk Ağda Bandını, 12 li şekilde bu sayfada bulabilir ve pürüzsüz bacaklara sahip olmak için, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daha fazla detay

27 TL KDV DAHİL

- +

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 270 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 270 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.27 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Veet Soğuk Ağda Bandı Hassas Cilt 12'li :

Veet Soğuk Ağda Bandı Hassas Cilt 12'li :

Marka Adı :Veet

Ürün Adı : Veet Soğuk Ağda Bandı Hassas Cilt

Ürün Miktarı : 1 paket içerisinde 12 adet kullanıma hazır ağda bandı bulunmaktadır.

Ürün Özellikleri : Hassas ciltlerde kullanıma uygun olan ağda bantları, özel içeriği ile cildinizdeki tüyleri alırken aynı zamanda cilde bakım yapmaya da yardım eder. 2 mm’ye kadar kısa tüyleri de kolayca alır.

Kullanıma hazır olan ağda bantları ile hızlı ve kolay pürüzsüz etki sağlayabilirsiniz.

Sonuç : 4 haftaya kadar pürüzsüzlük etkisini yaşamanıza yardım eder.

Kullanım Şekli : İki elinizin arasında ovuşturarak ısıttığınız ve kullanıma hazır hale getirdiğiniz bantları temiz ve kuru bacak bölgenize yapıştırdıktan sonra tüylerin çıkış yönünün ters tarafına doğru hızlıca çekerek çıkarınız.

Gerektiğini düşünüyorsanız uygulamayı tekrarlayabilirsiniz. Her bandı 4 defaya kadar kullanabilirsiniz.

İçerik : Hassasiyeti yatıştırmaya yardım edebilecek içeriğesahiptir.

Veet Soğuk Ağda Bandı Hassas Cilt 12'li :

Veet hazır ağda bantları ile istenmeyen tüylerinizden kolaylıkla, hızlı şekilde kurtulabilirsiniz. Bantlar sadece elinizin arasında ovuşturularak hazır halegelir. Ayırdığınız bantı temiz ve kuru bacak bölgenize yapıştırarak 10 saniye kadar bekledikten sonra hızlıca ters yöne çekerek uygulayınız.

Pürüzsüzlüketkisini 4 haftaya kadar koruyabilir.

İstenmeyentüyler yaz ya da kış aylarında daha can sıkıcı olur. Tüylerden kurtulmak için yapacağınız uygulamalar bazen sizi çok oyalar, vaktinizi alır, bazen tüyler 1-2 güne tekrar çıkar ya da istediğiniz pürüzsüz etkiyi elde edemezsiniz.

Oysa Veet ağda bantları ile hem zamanınız size kalır, hem de pürüzsüzlük etkisini daha uzun süre koruyabilirsiniz.

Veet markasında vücudunuzun farklı bölgelerinde ve değişik cilt yapısına uygun olarak kullanabileceğiniz ürün çeşitleri bulunmaktadır.

Veet Soğuk Ağda Bandı Hassas Cilt 12'li ,Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

10 Tem. 2014
(5/5
Başlık :
çok etkili
(Veet Soğuk Ağda Bandı Hassas Cilt 12'li)

 Report abuse