ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Vichy Neovadiol Gece Kremi

40588

Markası : Vichy

6 Item Items

Vichy Neovadiol Gece Kremi

Daha fazla detay

129.90 TL KDV DAHİL

103.92 TL KDV DAHİL

20% indirim

- +

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 1039 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 1039 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 1.04 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Vichy Neovadiol Gece Kremi

Marka Adı: Vichy

Ürün Adı: Vichy Neovadiol Gece Kremi

Ürün Özellikleri:

- Vichy Neovadiol Gece Kremi cildin yenilenmesine, şekillenmesine, ışıltılı ve genç görünümünü yeniden kazanmasına yardımcı olur.

- Cildi sıkılaştırmaya, beslemeye ve korumaya yardımcı olur.

- Ciltteki buruşuklukların giderilmesine yardımcı olur. Daha sıkı hissedilen cilt, yeniden şekillendirilmişçesine daha pürüzsüz bir görünüme kavuşur.

- Cildin esnekliğini arttırmaya ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur.

- Cildi yaşlılık etkilerine karşı koruyucu ve menopoz dönemindeki kadınlara yönelik olarak geliştirilmiş şekillendirici ve sıkılaştırıcı gece kremidir.

- Cildi yenilemeye ve hassasiyeti gidermeye yardımcı olur.

- Vichy Neovadiol Gece Kremi cildi yatıştırır, güçlendirir ve şekillenmesine yardımcı olur.

-  Cildi sıkılaştırarak daha genç ve sağlıklı görünmesini sağlamaya çalışır.

- Belirli bir yaştan sonra cilt sıkılığını ve esnekliğini kaybeder ve yıpranır. Özellikle bu değişimler kadınlarda menopoz öncesi, menopoz sırası ve sonrasında gelişebilecek değişimlerdir. Bu değişiklikler insan cildinde çeşitli sorunları da beraberinde getirmektedir.

- Vichy Neovadiol Gece Kremi cildi yıpranmalara karşı korumaya ve cildin genç görünümüne kavuşasına yardımcı olur.

- Cilt bariyerini güçlendirmeye ve cilt bakımınızı tamamlamaya yardımcı olur.

- Ürün, ciltte oluşan yoğunluk ve hacim kaybı ile mücadele eder. Bunun yanı sıra oluşan sarkmalara karşı da direnç göstererek bu görünümü en aza indirmeye yardımcı bir üründür.

- Zenginleştirilmiş tüm yüz ve çene bölgesini, gece boyunca sıkılaştırıp şekillendiren, yanak bölgesini dolgunlaştıran bakım kremidir.

- Daha sıkı hissedilen cilt, yeniden şekillendirilmişçesine daha pürüzsüz bir görünüme kavuşur.

- Yağsız, ferahlatıcı ve yapışkan olmayan krem formuyla cildinizde çabuk emilir.

Sonuç: Cildi sıkılaştırmaya ve bakım sağlamaya yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Uygulamadan önce cildinizin temiz olmasına özen gösteriniz. Temizlenmiş ve kurulanmış cilde Vichy Neovadiol GF Gece Kremi masaj yaparak uygulayınız.Her gece düzenli şekilde kullanınız.