ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Wartner Nasır Kalemi

6309

Markası : Wartner

2 Item Items

Nasırları kısa sürede gidermeye ve taze cilt oluşumunu desteklemeye yardımcı Wartner Nasır Kalemi, bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

49.90 TL

44.91 TL

10% indirim

- +

Kazanacağınız puan 449 tupara Toplam tutarı: 0.45 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Wartner Nasır Kalemi

Wartner Nasır Kalemi

Marka Adı : Wartner

Ürün Adı : WartnerNasır Kalemi

Ürün Miktarı : 4 ml.

Ürün Özellikleri : Sert ve yumuşak nasırları cildinizdenarındırmak için tasarlanmış olan bir üründür. Nasırlaşmış olan kalın ve sertcilt dokusunu cildinizden nazikçe uzaklaştırmaya yardım eder. Yerleşmiş veinatçı nasırlarda da etki sağlamaya yardımcı ürün kalem formundadır, uygulamasıkolaydır. Ürünü düzenli olarak kullanarak sadece 7 günde bile gözle farkedebileceğiniz sonuçlar elde edebilirsiniz.

Sonuç : Sert ve yumuşak nasırları cildinizden uzaklaştırmayayardımcıdır.

Kullanım Şekli : Kalemi, fırçalı olan uç kısmı aşağı gelecekşekilde dikey olarak tutun. Kalemin tepe kısmındaki bölümü saat yönündeçevirerek jelin çıkmasını sağlayın, ilk kullanımda jelin uca gelmesi içinbirkaç defa çevirmeniz gerekebilir.

3-5 saniye kadar jelin fırçaya yayılmasını bekleyin veardından fırça ile gelen jeli sadece nasırlı olan bölgeye, sağlıklı cildedeğdirmeden uygulayın.

Kuruması için yaklaşık 10-15 dakika kadar bekleyin, bu süreiçerisinde nasırlı bölgeyi hiçbir yere temas ettirmeyin.

Wartner Nasır Kalemi

Ürünü 4 gün boyunca günde 1 defa kullanmanız önerilir. Buuygulamaların sonucunda nasırlı bölgenin pullanan kısmını su altında tutaraktemizleyebilirsiniz.

Uygulama yaptığınız 4 gün sonrasında 4 gün ara veriniz, buşekilde 4 uygulama periyodu olarak tekrarlayabilirsiniz.

Cildimiz pek çok iç ve dış etkene bağlı olarak tepki verir,kurur, çatlar, yağlanır, sivilce oluşur, kırışıklıklar meydana gelir.

Nasır da bir cilt sorunudur ve genellikle uzun süre oluşansürtünme ile meydana gelir. Vücudumuzun pek çok yerinde nasır oluşabilir.Sıklıkla ayaklarda, parmaklarda ya da dirsek, diz gibi bölgelerde daha sıkgörülür.

Wartner, şimdi nasırlarınızın giderilerek yerine sağlıklıcilt dokusunun çıkmasına yardımcı olabilecek bir nasır ürünü tasarladı, Yumuşakve sert özellikteki inatçı nasırlarda bile etkili olan ürün, kalem formu ilekolay uygulanır ve kısa sürede etki elde etmenize yardımcı olur.

Wartner Nasır Kalemi,Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler