ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Youngblood Eye lluminating Duo

9010

Markası : Youngblood

2 Item Items

Youngblood Eye lluminating Duo için gerekli bilgilerin bulunduğu ve ücretsiz kargo imkanı bulunan alışveriş sitesi.

Daha fazla detay

122.00 TL KDV DAHİL

91.5 TL KDV DAHİL

25% indirim

- +

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 915 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 915 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.92 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Youngblood Eye lluminating Duo

Youngblood Eye lluminating Duo

Yüzümüzün en can alıcı noktası gözlerimizdir. Anlamlı,derin, buğulu ve etkileyici bakışlar çevremizi büyüler. Göz makyajını doğruürünlerle, göz ve göz çevresine zarar vermeden yaparak istenilen etkiyiyaratabilirsiniz. Göz makyajını doğru uygulamak, etkili ve güzel bir görüntüsağlamanıza yardım eder. Çarpıcı bakışlar herkesi büyüler. Makyaj, pek çok kadının günlük vesosyal hayatlarında vazgeçilmez parçası olmuştur.

Youngblood Eye lluminating Duo, göz şeklini vurgulamaya,değiştirmeye ve yorgunluk izlerini kapatarak, aydınlatmaya yardım etmek içinkullanabilirsiniz. Doğal ve yumuşak içeriğe sahiptir, kolay uygulama sağlar,içeriğinde bulunan doğal renk pigmentleri ile cilde uyumludur, dağılmadan cildetutunur ve uzun süre etkisini korur.

Yorgunluk ve uykusuzluk, göz çevresinde mor halkalara, çizgilere, şişliklere, torbalanmalara nedenolabilir. Bu kusurları kapatmada yardımcı ürün ayrıca göz çevresini aydınlatmaya da yardım eder. Pembeve bej tonları, mat ve parlaklık sağlamanıza yardım eder. Farklı etkiler elde etmenizi sağlamaya yardımcı pratik bir üründür.

Youngblood Eye lluminating Duo

Youngblood Eye lluminating Duo, çift uçlu ve çok amaçlı kalem, ışıltı kazandırır ve göz çevresini aydınlatır.

Göz çevresindeki yorgunluk belirtilerini kapatmada veaydınlık görünüm kazandırmada yardımcıdır.

Işığı yansıtmaya ve aydınlık kazandırmaya yardım eder.

Büyük boy kalemin iki tarafı farklı renge sahiptir. Birtarafı mat, diğer tarafı parlak olan kalemin mat ucu pembe tonlara, parlak ucuise şampanya-bej tonlarına sahiptir.

Mat kısmını aydınlatmak ve efekt oluşturmak için, ışıltılıkısmını parlak görünüm vermeye yardım için kullanabilirsiniz.

Tüm ciltlerin kullanımına uygundur.

Youngblood Eye lluminating Duo, uygun fiyatıyla ucuzluk vekalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.