ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

YoungBlood Eyeshadow Brush Far Fırçası

9395

Markası : Youngblood

4 Item Items

Size makyaj yaparken, kullanım kolaylığı sağlayabilecek, YoungBlood Eyeshadow Brush Far Fırçasını, bu sayfada uygun fiyata bulabilir ve farklı ödeme fırsatlarıyla, sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

80.00 TL KDV DAHİL

60 TL KDV DAHİL

25% indirim

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 600 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 600 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.60 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

YoungBlood Eyeshadow Brush Far Fırçası

YoungBlood Eyeshadow Brush Far Fırçası

Marka Adı: YoungBlood
Ürün Adı: YoungBlood Eyeshadow Brush Far Fırçası
Ürün Miktarı: 1 adet far fırçası
Ürün Özellikleri: Doğal kıllardan üretilmiştir. Far uygulamalarında kullanılır.
.
Sonuç: Kusursuz bir göz makyajı yapmanıza yardımcıdır.
Kullanım Şekli: Göz farı uygularken ve gölgelendirme işlemi yaparken kullanabilirsiniz.
Makyaj yapmanın püf noktalarından biri, makyaj ürünlerini rastgele kullanmamaktır. Makyaj mazemeleri bilinçli bir şekilde kullanıldığında, oldukça güzel sonuçlar elde etmek mümkündür.
Makyaj malzemelerini doğru kullanmak kadar, doğru malzemelerde birlikte kullanmak da önemlidir. Makyaj malzemeleri, parmak yardımıyla da uygulanabilir. Ancak, doğru malzemelerle yapılan uygulamalar kadar pürüzsüz olmaz.
YoungBlood Eyeshadow Brush Far Fırçası
YoungBlood Eyeshadow Brush Far Fırçası, göz makyajı uygulamalarınızı kolaylaştırmaya yardımcıdır. Kısa ve yumuşak kıllardan oluşur.
Farı göz kapağınıza kolaylıkla uygulayabilmenizi sağlar. İki farklı rengi birbirine kolayca karıştırabilmenize yardımcıdır.
Doğru miktarda ürünü uygulamanıza yardımcı olmaya çalışır. Far uygulamalarını kusursuz hale getirmek için, YoungBlood Eyeshadow Brush Far Fırçasını kullanabilirsiniz.
YoungBlood Eyeshadow Brush Far Fırçası, Turuncu Kasa'da indirimli fiyata satılmaktadır.