Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

3 Al 2 Öde Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

YoungBlood Tapared Cheek Kesik Uçlu Allık Fırçası

9037

Markası : Youngblood

0 Item Items

Makyaj uygulamalarınızı kolaylaştırabilecek, YoungBlood Tapared Cheek Kesik Uçlu Allık Fırçasını, bu sayfada bulabilir ve indirimli fiyatı ile sipariş vererek, hemen satın alabilirsiniz.

Daha fazla detay

57 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 570 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 570 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.57 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

YoungBlood Tapared Cheek Kesik Uçlu Allık Fırçası :


YoungBlood Tapared CheekKesik Uçlu Allık Fırçası :

Sahip olduğu mükemmel derecede açılı formu sayesindeyanaklarınızda doğal bir dokunuş ve doğal bir renk uygulaması içinkullanabileceğiniz allık fırçasıdır.

Compakt allıklarla da toz allıklarla da uyumlu bir şekildeçalışır.

Özel yapısı ile eşit şekilde dağılma sağlamaya yardım eder.

Yanaklarınızda güzel ve sağlıklı bir görüntü oluşturmak için kullanacağınızallıkların, dalgalı veya homojen olmayan görünümünü engelleyebilmekiçin doğru ve kaliteli allık fırçaları kullanmanız gerekmektedir.

Elmacık kemiklerinin en iyi şekilde ortaya çıkabilmesi için yardımcı olacak bir fırçadır.

Makyaj uygulamaları güzelliğinizi ortaya çıkartmak içinyaptığınız küçük vurgulama ve şekillendirme hareketleridir

Güzellik ve bakımın parçası olan makyaj uygulamalarında kullanılan ürünler kadar aksesuarlar da önemli bir yer tutar. Ürünler kaliteli ve doğal olmalı bu sayede cildinizle dost ve etkili uygulamalarsağlayabilirsiniz.

YoungBlood Tapared CheekKesik Uçlu Allık Fırçası :

Uygulamanızın eşit olmasında kolay dağıtılmasında yardımcıolur.

Mineral makyaj uygulamalarında kullanılmak için özel olaraktasarlanmıştır. Fırça kılları ürünü dökülmeden üzerinde toplar ve bu sayedeuzun süreli kullanım sağlamaya yardımcı olur.

Kesik uçlu yapısı ile kontur uygulamalarında oldukça iyiuygulamalar yapabilmenize olanak tanır.

Makyaj uzmanlarının da sıklıkla tercih ettiği aksesuar vemakyaj malzemelerine sahip olan Youngblood serisi makyaj yapmayı sevenkadınların en büyük yardımcısı olacaktır.

Güzellik herkesin hakkı.

YoungBlood Tapared CheekKesik Uçlu Allık Fırçası , TuruncuKasa’da satılan ucuz fiyata sahip olan bir üründür.