Chicco Yeni PP Erkek Silikon Biberon 150 ml
  •  Chicco Yeni PP Erkek Silikon Biberon 150 ml

Chicco Yeni PP Erkek Silikon Biberon 150 ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Chicco

30298

Barkod : 8003670879169

₺37,50

Chicco Yeni PP Erkek Silikon Biberon 150 ml, bebeğin doğumundan itibaren kullanıma uygun, hava yutmayı önelemeye yardımcı esnek, silikon emzikli biberondur.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Chicco Yeni PP Erkek Silikon Biberon 150 ml :
Chicco Yeni PP Erkek Silikon Biberon 150 ml :

Marka Adı : Chicco

Ürün Adı : Chicco Yeni PP Erkek Silikon Biberon 150 ml

Ürün Miktarı : 1 Adet 150 ml özelliğinde biberon

Ürün Özellikleri : Bebeğin doğumundan itibaren kullanıma uygun, normal akışlı silikon emziğe sahip, polipropilenden üretilmiş, mavi desenli ve şeffaf kapaklı biberondur. BPA içermemektedir.Biberon emziği hava yutmayı önlemeye yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır, damarlı halkalar sayesinde emzik esneyebilir ve anne memesine yakın bir his sağlamaya yardım eder. Emzik geniş ağızlı yapısı ile bebeğin emme sırasında dudaklarına destek vererek yorulmasını önlemeye ve daha rahat emmesini sağlamaya yardımcı olur.

Sonuç : Bebeklerin doğumundan itibaren kullanımına uygun, silikon emzikli, orta akış özelliğine sahip PP biberondur.

Kullanım Şekli : İlk kullanımdan önce 5 dakika kadar kaynatılarak hijyen sağlanmalı ve her kullanım sonrası parçalar iyice temizlenmelidir. Mikrodalga fırında kullanılmaz. Bebeğinize mama, bebek sütü gibi besinler vermek için kullanabilirsiniz.

İçerik : Biberon şişesi, kapağı, kapatma halkası Polipropilendir. Biberon emziği de şeffaf silikondur. Ürünün parçaları BPA içermez.

 

Bebekler küçük, savunmasız ve hassastırlar. Doğdukları andan itibaren sevgi, ilgi ve bakıma muhtaç olurlar. Büyürken bebeğin doğru ve sağlıklı beslenmesi gerekmektedir. Bebekler için en doğru beslenme şekli anne sütüdür. İlk 6 ay sadece anne sütü ile beslenmeleri gerekmektedir. Bazen annenin sütü gelmez, yeterli olmaz, bebek annenin memesini almaz ya da anne ve bebek birbirinden uzak kalmak zorunda kalabilir, bunlar ve benzeri durumlarda bebekleri besleyebilmek için biberonlara ihtiyaç duyulur.

Bebeğin beslenmesi, içinde bulunduğu aya uygun bir biberonla yapılabilir. Biberonun yapısı ve emziğinin akış hızı önemlidir. Biberon seçerken biberonun aksesuarlarının sağlığa zararlı kimyasallar içermemesine de dikkat edilmelidir.

Chicco Yeni PP Erkek Silikon Biberon 150 ml, geniş ağızlı, orta akış, silikon emzikli PP biberondur. Mavi renkli desene sahiptir. Emziği, bebeğin beslenme sırasında oluşan hava yutmayı ve bunun sonucunda oluşabilecek kolik sancılarını önlemeye yardımcıdır. Damarlı yapısı ile esneyerek bebeğin daha kolay ve anne memesine benzer bir hisle emme yapmasını sağlamaya yardımcı olur. Bebeğin doğumundan itibaren kullanılabilir.

Chicco Yeni PP Erkek Silikon Biberon 150 ml, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

 

 

 

30298

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Chicco Yeni PP Erkek Silikon Biberon 150 ml

Chicco Yeni PP Erkek Silikon Biberon 150 ml, bebeğin doğumundan itibaren kullanıma uygun, hava yutmayı önelemeye yardımcı esnek, silikon emzikli biberondur.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16