Fresh'n Soft Ter Emici Yapraklar

30369

Markası : Fresh'n Soft

Barkod : 8693744091827

0 Item Items

Fresh'n Soft Ter Emici Yapraklar, koltuk altı bölgesinde oluşan teri emerek ıslaklık ve kokuyu gidermeye yardımcı yumuşak, yapışkanlı pedlerdir.

Daha fazla detay

15.9 TL

Kazanacağınız puan 159 tupara Toplam tutarı: 0.16 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Fresh'n Soft Ter Emici Yapraklar :

 Fresh'n Soft Ter Emici Yapraklar :

Marka Adı : Fresh'n Soft

Ürün Adı : Fresh'n Soft Ter Emici Yapraklar

Ürün Miktarı : 1 paket içerisinde 14 adet ter emici mendil.

Ürün Özellikleri : Ter emici özellikli ped şeklinde yapraklar. Her emici yaprak çift olarak paketlenmiştir. Yapışkanlı bantı sayesinde giysinizin koltuk altı kısmının iç tarafına yapıştırılır, kolay kaymaz, bantlar sıkıca tutulmasını sağlamaya yardım ederler. Her mendil tek kullanımlıktır. Paketli yapısı ile yanınızda taşıyabilir, hijyenik olarak saklayabilirsiniz. Yumuşaktır. Üst tabakası yumuşak ve pamukludur, orta tabakası koku oluşmasını azaltmaya yardımcı olur, alt tabaka da ter ve kokuyu hapsetmeye yardımcıdır. Giysinin dışından belli olmadığı için rahatça hareket edebilirsiniz. Bayanlar ve erkekler kullanabilir.

Sonuç : Koltuk altı terini emerek hapsetmeye yardımcı, ter emici yapraklar, koltuk altında oluşan ıslaklık görünümü ve ter kokusuna karşı koruma sağlamaya yardımcı olacaktır.

Kullanım Şekli : Yapışkanlı bantın üzerindeki koruyucu kaldırarak giysinizin iç kısmına, pamuklu yüzey koltukaltına gelecek şekilde yapıştırınız. Her yaprak sadece tek kullanımlıktır, kullandıktan sonra atınız.

İçerik : Ter emmeye yardımcı ped formunda yapraklar.

 

Ter ve terlemek bazı kişileri yazın rahatsız ederken bazı kişiler ise yapı itibarı ile daha sık ve yoğun terleme sorunu yaşarlar. Yoğun terlemeler giysilerin koltuk altı kısmında renk değişimine neden olur, koku yapabilir bu da kişi için sıkıntı yaratabilir, toplumda utanmaya neden olabilir. İnsanlar, sıcaklığın yanı sıra, aktivite yaptıklarında, baharatlı, acı yiyecekler tükettiğinde, heyecan, korku, mutluluk gibi duygu durumlarında değişimler yaşadıklarında terler, koltuk altı bölgesinde kapalı kalan ter, koku oluşmasına da neden olabilir.

Fresh'n Soft Ter Emici Yapraklar, yumuşak yapısı ve kaymayan yapışkanlı yüzeyi ile koltukaltında oluşan teri emerek ıslaklık görünümü ve ter kokusuna karşı koruyuculuk sağlamaya yardım eder. Pamuksu yumuşak yüzeyi teri emerek alt tabakalara iletir ve terin burada kalarak uzun süre kuru ve ferah hissetmenizi sağlamaya yardımcı olur. Giyside oluşan yoğun ıslaklık ve bunun yarattığı sıkıntıları gidererek daha güvende hissetmeniz için yardımcı olur.

Fresh'n Soft markası daha pek çok farklı ürün çeşidine sahiptir. Bebek bakımı ve kişisel bakım için farklı özelliklerde ürün çeşitleri bulunmaktadır.

Fresh'n Soft Ter Emici Yapraklar, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.