Gillette Blue 3 Ice Kullan-At Tıraş Bıçağı 3'lü

ZZ30359

Markası : Gillette

0 Item Items

Gillette Blue 3 Ice Kullan-At Tıraş Bıçağı 3'lü, daha fazla kayganlaştırıcı içeren bantları, 3 tane yaylanabilen bıçağa sahip 3 adet tıraş bıçağıdır, bu sayfada indirimli olarak satılmaktadır.

Daha fazla detay

12 TL

Kazanacağınız puan 120 tupara Toplam tutarı: 0.12 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Gillette Blue 3 Ice Kullan-At Tıraş Bıçağı 3'lü :

 Gillette Blue 3 Ice Kullan-At Tıraş Bıçağı 3'lü :

Marka Adı : Gillette

Ürün Adı : Gillette Blue 3 Ice Kullan-At Tıraş Bıçağı 3'lü

Ürün Miktarı : 1 Paket içinde 3 adet tıraş bıçağı bulunmaktadır.

Ürün Özellikleri :  Her bir tıraş bıçağı 3 jilete ve daha yoğun kayganlaştırıcıya sahiptir. Bıçaklar kendiliğinden yaylanma özelliğine sahiptir. Sapında bulunan ferahlatıcı kokusu ile tıraşı daha keyifli bir hale getirmeye yardım eder. Kayganlaştırıcı bantları 3 kat daha fazla kayganlaştırıcı özellik taşımakta ve bu şekilde tıraşı daha pürüzsüz ve kolay gerçekleştirmeye yardım eder.

Sonuç : Daha pürüzsüz ve ferahlatıcı bir tıraş için yardımcı, kullan at özellikli tıraş bıçaklarıdır.

Kullanım Şekli : Cildinizi ıslattıktan sonra uygulayabileceğiniz tıraş jeli ya da köpüğünü cilde uyguladıktan sonra tıraş bıçağını kullanabilirsiniz.

İçerik : PEG-7M, PEG-115M, PEG-100, BHT, TOCOPHERYL ACETATE, ALOE BARBADENSİS.

 

Cildiniz sizin dış görünüşünüzle ilgilidir ve özellikle sürekli açıkta olduğundan her türlü tahrişe, hasara açık olan yüzünüz sizin kimliğinizdir. Bu nedenle yüzünüz için kullanacağınız her ürün, yapacağınız her bakım için özen göstermelisiniz. Özellikle de tıraş erkek cildinin kolayca tahriş olmasına neden olabilir.

Erkeklerin çoğu genellikle her gün tıraş olmayı tercih ederken, bazı erkekler ise daha seyrek tıraş olurlar. Ancak tıraş, cilt için oldukça yıpratıcıdır, bu nedenle tıraş için tercih edilen ürünler özenle seçilmelidir. Gillette markası erkek kişisel bakımı için pek çok farklı ürün çeşidi ile çok uzun zamandır ürünler tasarlamaktadır.

Gillette Blue 3 Ice Kullan-At Tıraş Bıçağı 3'lü, yaylanabilen 3 tıraş bıçağına ve daha fazla kayganlaştırıcı içeren banta sahiptir. Sap kısmı da ferahlatıcı koku içermektedir. Kayganlaştırıcı içeren bantlar cildinizde tıraş bıçaklarının daha kolay ve hızlı kaymasını sağlayarak, pürüzsüz ve keyifli bir tıraş elde etmenizi sağlamaya yardım eder. Cildinizde oluşabilecek tahriş riskini azaltmaya yardımcı bıçaklar kullan at özelliklidir.

Gillette ürünleri ülkemizde olduğu gibi dünyada da birçok ülkede erkekler tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Erkekler kişisel bakımlarını tıraş ile tamamlarken en iyiyi hak ediyor.

Gillette Blue 3 Ice Kullan-At Tıraş Bıçağı 3'lü, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

 

 

 

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.