ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Güneş Ürünlerinde İndirimler

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kerastase Reflection Chroma Captive Boyalı Saçlar İçin Saç Maskesi 200 ml

40751

Markası : Kerastase Paris

0 Item Items

Kerastase Reflection Chroma Captive Boyalı Saçlar İçin Saç Maskesi 200 ml - Boyalı saçlar için parlaklık arttırmaya ve  ışıltı vermeye yardımcı maske.

Daha fazla detay

155 TL

Kazanacağınız puan 1550 tupara Toplam tutarı: 1.55 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Kerastase Reflection Chroma Captive Boyalı Saçlar İçin Saç Maskesi 200 ml

Marka Adı: Kerastase

Ürün Adı: Kerastase Reflection Chroma Captive - Boyalı Saçlar İçin Saç Maskesi

Ürün Miktarı: 200 ml

Ürün Özellikleri:

- Kerastase Reflection Chroma Captive; boyalı, normal veya kalın telli saçlar için canlılık kazandıran bakım maskesidir.

- Yumuşak, parlak ve daha hacimli saçlar ortaya çıkartmak için yardımcı olur.

- Saçı yenileyerek, ışıltı ve yoğun renk koruması sağlamaya çalışır.

- Kerastase Reflection Chroma Captive - Boyalı Saçlar İçin Saç Maskesi; saçlarınıza ipeksi bir yumuşaklık, canlılık sağlayacak bu ürün aynı zamanda saçlarınıza sağlıklı bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

- Hassas olan saç telini güçlendirmeye, saçın yüzeyini pürüzsüz bir hale getirmeye ve yumuşatıcı bakım sağlamaya yardımcı saç maskesidir.

- Cansızlaşmış, yıpranmış saçlara parlaklık ve ışıltı kazandırmaya yardımcı bakım maskesidir.

- İşlem görmüş, yıpranmış ve nemini kaybetmiş saçlara bakım yapmaya yardımcıdır.

- Zengin içeriği sayesinde kökten uca etki ederek saç telini derinlemesine nemlendirerek onarmaya ve yeniden yapılandırmaya yardımcı olur.

- Kerastase Reflection Chroma Captive - Boyalı Saçlar İçin Saç Maskesi; canlı, parlak, esnek ve ipeksi bir görünüme kavuşması için saça destek olur.

- Saçlara canlılık ve ışıltılı bir görünüm sunmayı amaçlar. Saçlarınıza kaybettiği hacmi sağlamaya yardımcı olur.

- Saçları nemlendirerek yumuşaklık vermeye, yoğun bakım etkisi sağlamaya yardım eder.

- Keten Tohumu; saçların ipeksi bir yumuşaklığa kavuşmasına yardımcı olur. Saçları güçlendirmeye ve sağlıklı uzamasına yardımcı olur. Keten tohumu içeriğinde bulunan E ve A vitaminleri sayesinde saçların gür çıkmasını sağlamaya çalışır.

- UV Filtresi; saçı güneşin yıpratıcı ve matlaştırıcı etkilerine karşı korumaya yardımcı olur.

- Vitamin E; antioksidan etki sağlamaya ve saçı beslemeye yardımcı olur. Saç kırıkları ve dökülmelerini gidermeye yardımcı olur. Saçların çabuk uzamasını sağlamak için destek olur.

- Çinko; saçı güneşin zararlı etkilerine karşı saçı korumaya çalışır. Güçlü bir antioksidandır. Saçları parlatmaya, doğal bir görünüm almasını sağlamaya yardımcı olur. Saçı besleyerek saça güç katmaya çalışır. Parlak, dolgun saçlara sahip olmaya yardım eder.

Sonuç: Kerastase Reflection Chroma Captive - Boyalı Saçlar İçin Saç Maskesi; bakımlı, canlı ve sağlıklı saçlara kavuşmanıza yardımcı olacak bir üründür.

Kullanım Şekli: Nemli saçın boy ve uçlarına uygulayınız. Etki etmesi için 5-10 dakika bekletiniz. Daha sonra bol su ile durulayınız. Haftada en fazla 2 defa kullanılması önerilir.

Kerastase markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler