Loreal Skin Perfection BB Krem Açık Ton 50 ml

30220

Markası : Loreal

Barkod : 3600522456421

0 Item Items

Loreal Skin Perfection BB Krem Açık Ton 50 ml, renkli formu ile cilde nemlenme ve renk tonunda eşitlenme sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Daha fazla detay

64.9 TL

Kazanacağınız puan 649 tupara Toplam tutarı: 0.65 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Loreal Skin Perfection BB Krem Açık Ton 50 ml

Loreal Skin Perfection BB Krem Açık Ton 50 ml

Marka Adı: Loreal Paris

Ürün Adı: Loreal Skin Perfection BB Krem Açık Ton

Ürün Miktarı: 50 ml

Ürün Özellikleri: 20-30 yaş aralığındaki hassas cilde sahip olan kişilerin kullanımına uygundur. Renkli formu ile cilt kusurlarını pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur. Açık tona sahiptir ve açık tenli kişilerin kullanımı için idealdir. Cildi uzun süre nemlenme sağlar ve cilt tarafından kolay emilen formülü ile kapatıcılık etkisini gün boyu korumayı amaçlar. Cilt tonunda eşitlenme ve aydınlık etkisi sunmaya yardım eder. Cilt gözeneklerinin ve kızarıklıklarının görünümünde azalma sağlamaya yardımcı olur.

Sonuç: Renkli formu ile cilde kapatıcılık ve nemlenme sağlamaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Sabahları günlük nemlendiricinizi kullandıktan sonra uygulayabilirsiniz.

İçerik: Gliserin, Allantoin ve Vitamin CG ile zenginleştirilmiş bir formüle sahiptir.

 

Çevresel faktörler, kullanılan ilaçlar, makyaj malzemeleri, stres gibi faktörler cildin canlılığını kaybetmesine neden olabilir.

Sağlıklı bir cilt görünümüne sahip olmak için, cilt bakımlarına dikkat etmek ve özellikle de cildi nemlendirmeye özen göstermek gerekir.

 

Loreal Skin Perfection BB Krem Açık Ton 50 ml, pek çok özelliği bir arada taşıyan cilt bakım ürünüdür. Uzun süre cildi nemlendirmeye ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. 20 ile 30 yaş arasındaki kişilerin kullanımına uygundur.

Renkli formu ile cilt kusurlarını pürüzsüzleştirmeyi amaçlar. Sahip olduğu açık ton ile, açık cilt rengine sahip olan kişilerin kullanımı için idealdir.

 

GFK 25 derecesinde UV koruması sağlar. Gözenek görünümünde küçülme sağlamaya, kızarıklık görünümünü azaltmaya yardım eder. cilt üzerinde kolayca emilen özelliği ile kapatıcılığını gün boyu sürdürmeye çalışır.

Hassas ciltler için kullanıma uygun olan ürün, gözeneklerin tıkanmasına neden olmaz ve minimum alerji riski taşımaktadır.

Loreal skin Perfection Skin Perfection Cilt Kusursuzlaştırıcı Serum ile birlikte kullanmanız durumunda daha etkili bir nemlenme elde edebilirsiniz.

 

Loreal Skin Perfection BB Krem Açık Ton 50 ml, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılan bir üründür.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.