Parodontax Ferahlık Diş Macunu  75 ml
  •  Parodontax Ferahlık Diş Macunu  75 ml

Parodontax Ferahlık Diş Macunu 75 ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Parodontax

30329

Barkod : 8699522002139

₺36,95

Parodontax Ferahlık Diş Macunu 75 ml, bitkisel içerikli ve mineral tuzlar içeren, plakları temizlemeye yardımcı üründür.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Parodontax Ferahlık Diş Macunu 75 ml :

Marka Adı : Parodontax

Ürün Adı : Parodontax Ferahlık Diş Macunu 75 ml

Ürün Miktarı : 75 ml.

Ürün Özellikleri : Diş ve dişetinin temizliği için kullanabileceğiniz, daha fazla ferahlık vermeye yardımcı diş macunudur. Farklı tadı ve bitkisel içeriklerle formüle edilmiş yapısı ile tercih edebileceğiniz ürün, ayrıca mineral tuzlar içermektedir.

Sonuç : Diş ve dişeti temizliği için yardımcı diş macunudur.

Kullanım Şekli : Dişler günde en az iki defa, 2 dakikadan az olmayacak şekilde fırçalanmalı ve ağız çalkalanarak temizlenmelidir.

İçerik : Nane, Mirra, Papatya, Adaçayı, Ratanya, Mineral tuzlar, Ekinezya bitkileri, Florür içermektedir.

 

Diş ve dişetini temizlemeye, plak oluşumlarını gidermeye yardımcı, ferahlatıcı tat ile formüle edilmiş diş macunudur. Glaxo Smith Kline firmasına ait olan marka diş ve dişeti bakımınız için tasarlamış olduğu diş macunu çeşitleri ile beğenilerek kullanılmaktadır.

Ağız içinin temizliği, bakımı son derece önemlidir. Bu temizlik diş ve dişeti sağlığınızı olumlu etkiler. Dişler ve dişetleri her gün düzenli bir şekilde fırçalanarak temizlenmeli daha sonra da fırçanın ulaşamadığı bölgeler için ağız bakım suyu çeşitleri kullanılarak temizlik tamamlanmalıdır.

Diş macunu seçerken tadı, etkileri, koruyuculuğu dikkate alınmalıdır. Parodontax sıradan diş macunlarından çok daha farklı tadını içerdiği bitkilerden ve mineral tuzlardan almaktadır. Önce farklı bulacağınız tada kısa zamanda alışabilirsiniz.

Parodontax Ferahlık Diş Macunu 75 ml, yeni ferahlatıcı özelliği ile diş ve dişetlerini temizlemeye, korumaya yardımcı olur.

Parodontax Ferahlık Diş Macunu 75 ml, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

 

30329

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Parodontax Ferahlık Diş Macunu 75 ml

Parodontax Ferahlık Diş Macunu 75 ml, bitkisel içerikli ve mineral tuzlar içeren, plakları temizlemeye yardımcı üründür.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16