Youngblood Oblong Flocked Sponge

ZZ30241

Markası : Youngblood

0 Item Items

Mineral makyaj malzemelerini karıştırmanıza ve cildinize uygulamanıza yardımcı Youngblood Oblong Flocked Sponge Makyaj Süngeri, bu sayfada indirimlidir.

Daha fazla detay

22 TL

0% indirim

Kazanacağınız puan 220 tupara Toplam tutarı: 0.22 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Youngblood Oblong Flocked Sponge

Youngblood Oblong Flocked Sponge

Marka Adı: Youngblood

Ürün Adı: Youngblood Oblong Flocked Sponge

Ürün Miktarı: 1 adet

Ürün Özellikleri: Minerallerin karıştırılmasına ve cilde uygulanmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Lateks içermez ve cilde zarar vermez. Esnek yapısı ile cildin ulaşılması zor bölgelerine erişebilir. Tekrar yıkanabilme özelliği ile bir çok kez kullanılabilir.

Sonuç: Makyajınızı tamamlamanıza yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Mineral makyaj malzemelerinin karıştırılmasına ve cilde uygulanmasına yardımcıdır.

İçerik: Lateks içermez.

 

Makyaj, cilt güzelliğini ön plana çıkarmak için yapılır.  Makyajın kusursuz görünmesi için kullanılan makyaj malzemelerinin ve makyaj aksesuarlarının önemi oldukça büyüktür.

Makyaj yaparken kullanılan makyaj aksesuarları, makyajın görünümünü etkiler. Dudak makyajında, göz makyajında, yüz makyajında farklı makyaj aksesuarları kullanılır.

 

Mineral makyaj malzemeleriyle ünlü bir marka olan Youngblood, geliştirdiği makyaj uygulama aparatları ile de dikkat çekmektedir.

Youngblood Oblong Flocked Sponge, toz ve likit yapıdaki mineral makyaj ürünlerini karıştırmak ve uygulamak için geliştirilmiştir. Lateks içermeyen makyaj süngeri, cilde yumuşak dokunuşlar sağlar ve esnek yapısı sayesinde ulaşılması zor yüz hatlarında uygulama yapılabilir.

 

Yıkanabilir özelliği ile birden fazla uygulama sağlar. Mineral içerikli ürünleri cildinize kusursuz biçimde uygulamanızda ve malzemelerin eşit bir biçimde karıştırılmasında etkilidir.

 

Cildimiz değerlidir ve cilt üzerinde kullanılacak ürünlerin seçimine son derece dikkat etmek gerekir. Makyaj malzemelerinin seçimi kadar, aksesuarlarının da seçimi önemlidir. Yapılan doğru seçimler ile hem cilt zarar görmez, hem de uygulanan makyaj daha kusursuz görünür.

 

   

   

                   

  

Youngblood Oblong Flocked Sponge Makyaj Süngeri, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır.

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.