Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

3m

3mNexcare ürün çeşitleri sağlıklı yaşam için tasarlanmış ürünlerden oluşan bir seridir, yara bandı, soğuk sıcak kompressler ve hayatınızı kolaylaştırmaya yardımcı pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır.

3M Ürünleri

3M dünya çapında bir firma olarak Nexcare, Post-it, Scotch, Scotch Brite, Scotchgard gibi pek çok markayı bünyesinde bulundurmaktadır.

1902 yılında 5 iş adamının ortaklığı sayesinde kurulan ve dünya genelinde birçok ürün tasarlayan 3M firması 100 yılı aşkın geçmişi ve ortaya koyduğu ürünler sayesinde lider konumda olduğunu kanıtlamaktadır. 3M firmasının bünyesinde reklam, trafik güvenliği, optik ürünleri, elektrik, elektronik, telekomünikasyon, sağlık ürünleri, emniyet, güvenlik, koruma, ulaştırma ürünleri, endüstriyel ürünler, ofis, ev bakımı, kişisel bakım ve hobi ürünleri bulunmaktadır. Tasarladığı ürünlerde insan sağlığını ve yaşamı kolaylaştırmayı ön planda tutan ürünleri sayesinde çok tercih edilen ve beğenilen ürünlerden biridir. Nexcare serisinde bulunan ürünler de çok tercih edilmektedir.

3M Nexcare serisi sağlık alanında ürünler tasarlamaktadır.

3M Nexcare Sprey Yara Bandıderideki ufak kesikler, sıyrıklar için görünmez, koruyucu bir tabaka sağlamayan ürün, dokuyu kir ve dış hasarlara karşı korumaya yardım eder. Sprey formundadır. Çocuklarda da kullanıma uygundur.

Hipoalerjenik olan sprey, su geçirmeyen özelliği ile etkisini daha uzun süre koruyabilir. Cildi yakmayan ve tahrişe uğratmayan ürün, yanıcı özelliktedir bu nedenle ateş yanında kullanmamaya dikkat ediniz.

Dokuda koruyuculuk etkisi göstermeye 72 saat boyunca devam eder.

Özellikle çocuklar çok hareketlidir ve sık sık düşerler, bir yerlerini çarparlar. Bu durumda ufak yaralanmalar kaçınılmazdır. Ufak tefek doku hasarları için yara bandı ürünleri kullanılarak bölge koruma altına alınabilir.

Nexcare Sprey yara bandı sprey form ile kolay uygulanır ve etkili bir koruma sağlamaya yardımcıdır. Ciltte şeffaf, görünmez bir tabaka oluşturmaya yardımcıdır. Suda etkisini koruması ile de çok kullanışlıdır.

3M Nexcare Cold Hot Maternity Compress Göğüs Jeli 2'li, soğuk sıcak kompres olarak, emziren annelere özel tasarlanmıştır. İçeriğinde bulunan jel, ürünün daha uzun süre sıcaklığını ve soğukluğunu korumasına yardımcı olur.

Sıcak su içerisinde bekleterek istenilen sıcaklığa ulaşması sağlanarak emzirme öncesinde göğüse kompress yapılır ve süt akışını hızlandırmaya yardımcı olunabilir.

3M Ürünleri ve Fiyatları

Diğer ürün ise soğuk suda ya da buzdolabında bekletilerek soğuması sağlanır bu da emzirme sonrasında göğüslere rahatlık, yatışma sağlamaya yardımcı olabilir. Özellikle emzirme döneminde kullanabileceğiniz ürünü diğer zamanlarda da yine soğuk ve sıcak kompress olarak ihtiyacınız olan bölgelerde uygulayabilirsiniz.

3M Nexcare ColdHot Mini Kompres Paketi de, Nexcare soğuk sıcak kompress olarak bilinir. Paketin içerisinde bulunan jel sıcak suda bekletilerek ısınması sağlanırken, dondurucuda bekletilerek de soğukluk sağlamaya yardım eder. Rahatsızlık hissettiğiniz bölgelerde soğuk ya da sıcak etki sağlamaya yardımcı olan paket içerisindeki jel sayesinde ısısını daha uzun bir süre koruyabilir.

Farklı özelliklerdeki jel yara bantları da etkisi ve jel formu ile çok beğenilerek kullanılmakta ve özellikle ayakkabı vurmalarında etki sağlamaya yardımcı olmaktadır.

3M Nexcare markasında bulunan ürün çeşitlerine Turuncu Kasa'dankolayca ulaşarak sipariş verebilirsiniz.