Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

99

99 markası, çoğunluğu doğal içeriklerden oluşan bebek bakım ürünlerinden oluşur. Bebek şampuanları, bebek bakım yağları, banyo yağları, pişik kremleri ve güneş koruyucuları bulunur. 99 markası, doğal içerikli ürünleri ile annelerin güvenini kazanmıştır.

99 Ürünleri

99, doğal bebek bakım serisi gücünü doğadan alır. 99 markasının doğala yakın ürünleri bulunur. 99 ürünleri, temizleyici ajanlar, tahriş edici aktifler ve kimyasal maddeler içermez. İçerdiği vitaminler, esansiyel yağlar ve bitki özleri bebeğin cildine bakım yapar. Tüm aile bireyleri kullanabilir. Şampuan, bebek bakım ürünleri ve losyonlar doğal ve organik bileşiklerden oluşur. Doğal içerikli olmasıyla anneler güvenle ve rahatlıkla kullanabilir.

99 Bebek Saç ve Vücut Şampuanı, bebekler için geliştirilen hem saç hem de vücut şampuanıdır. Bebek cildinin pH değeriyle uyumlu ve göz yakmayan formüle sahiptir. %99 a yakın doğal içeriğiyle bebeğin cildine zarar vermeden hem vücudunu hem de saçını temizlemeye yönelik bir üründür. Nemli saç ve vücuda köpürtülerek uygulanır ve ardından bol su ile durulanır.

99 Banyo Yağı, bebek banyo yağıdır. Banyoda bebeğin cildini temizler ve canlandırır, bakımını yapar. Tüm aile bireylerinin de kullanımına uygun bir üründür. Bebeğin cildini kurutmadan bakım yapmaya çalışır. Nefes açıcı ve ferahlatıcı etkisi ile uyku öncesi bebeğin odasında kullanılır, bebeğe rahat ve huzurlu uyku ortamı sunar. E vitamini, papatya, yer fesleğeni ve meşe yosunu içerir. Bebeğin banyo suyuna damlatılarak kullanılabilir. Nefes açısı etkisi için, 3-5 dakikalık bir banyo yeterlidir. Odada nefes açısı etkisi için de, bebeği odaya almadan bir saat kadar önce bir kâse suya 5 damla damlatılır ve odada ferah bir hava oluşur.

99 Bebek Losyonu, bebekler için bakım losyonudur. Banyo sonrası ve uyku öncesi yapılan masajlarda kullanılabilir. Bebek rahatlar ve kolayca uykuya dalar. Düzenli kullanımı, bebeğin cildini yumuşatır ve pürüzsüzleştirir.

99 Ürünleri ve Fiyatları

Bebek masajı, bebeğin rahatlaması açısından ve anne ile bebeğin birbirleri arasındaki ilişkinin gelişmesi açısından önemlidir. Bebeğinize masaj yaparken rahat bir ortamda bulunun, kimsenin sizi rahatsız etmesine müsaade etmeyin. Odanın ısısın ideal derecede olmasına özen gösterin.

99 Pişik Önleyici Krem, bebeğin bez bölgesinde oluşabilecek tahrişleri önlemeye yardımcı bir üründür. Oluşmuş tahrişlere de bakım sağlamaya çalışır. İçeriğinde ekinezya bulunmaktadır. Pişik oluşumu, bebeğin cildinde kızarıklık oluşumuna, acı hissetmesine neden olabilir. Bu durumda bebek huzursuzluk yaşayabilir. Her bez değişiminde, temiz ve kuru cilde uygulanır. Uygulama sırasında bezli bölgenin kıvrımlarına dikkat edilmesi ve uygulama yapılırken özen gösterilmesi gerekir.

99 Naturel Güneş Koruma Kremi SPF 50, bebek cildini, Güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olur. A, E ve F vitaminleri ve jojoba yağı içerir. Yetişkinlerin de kullanabileceği ürün, tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Cildi korurken aynı zamanda nemlendirmeye ve yumuşaklık hissi sağlamaya da yardımcı olur. Güneşe çıkmadan önce tüm cilde uygulayabilirsiniz. Güneşte uzun süre kalındığında veya havlu ile kurulandığında uygulamanın tekrarlanması gerekir. Koruyucu ürünler kullansanız bile, özellikle yaz aylarında çocuğunuzu uzun süre Güneş altında bırakmamaya özen gösterin.

Bebek cildi, yetişkinlere göre çok daha hassas ve savunmasızdır. Bebeğin cildinde kullanılacak ürünlerin özenle seçilmesi gerekir. Bebeğin bakımı, cildinin temizlenmesi, nemlendirilmesi özen ister. Her ürün, hassas bebek cildinde kullanılmamalıdır.

Hassas bebek cildinde kullanıma uygun olan 99 markasına ait ürünleri, Turuncu Kasa’ da bulabilirsiniz. İndirim fırsatlarından yararlanarak, sipariş verebilirsiniz.