ACM Depiwhite S Whitening Photo Protection SPF 50+ Cream 50 ml

43093

Markası : ACM

Barkod : 3760095250342

0 Item Items

ACM Depiwhite S Whitening Photo Protection SPF 50+ Cream 50 ml, lekeli ciltlere yüksek etkili güneş koruma sunar. Lekeleri hafifletmeye ve yeni leke oluşumunu engellemeye destek olur. Suya dayanıklıdır. Koku ve paraben içermez. Yüz,dekolte ve eller için uygundur.

Daha fazla detay

225 TL

Kazanacağınız puan 2250 tupara Toplam tutarı: 2.25 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Marka Adı: Acm

Ürün Adı: ACM Depiwhite S Whitening Photo Protection SPF 50+ Cream

Ürün Miktarı: 50 ml

Ürün Özellikleri: 

- ACM Depiwhite S Whitening Photo Protection SPF 50+ Cream, cildi güneşin zararlı etkilerinden korumaya katkı sağlarken, ciltteki lekelerin görünümünü azaltmaya ve yeni leke oluşumunun önüne geçmeye destek olan güneş koruyucu kremdir.

- Yüksek koruma içeriğiyle yüz, dekolte ve eller için kullanıma uygundur. Organik ve mineral filtrelerin kombinasyonu sayesinde zararlı güneş ışınlarına karşı etkin bir koruma sağlanmasına çalışır.

- Hafif ve akışkan bir yapıya ve kokusuz bir formülasyona sahiptir. Uygulandıktan sonra ciltte beyaz iz bırakmaz, suya karşı dirençlidir ve optimum koruma sağlanmasına destek olur.

- Bitki aktif maddelerinin kombinasyonu sayesinde kahverengi cilt lekelerinin görünümünü azaltmaya ve yeni lekelerin oluşumunun önüne geçmeye katkıda bulunur.

- ACM Depiwhite S Whitening Photo Protection SPF 50+ Cream, cildin korunmasına katkı sağlayan çok yüksek bir koruma faktörü olan SPF 50+ içerir.

- SPF 50+, UVA ve UVB gibi zararlı güneş ışınlarının cilde zarar vermesinin önüne geçilmesine ve cildin en iyi şekilde korunmasına destek olur.

- Koruyucu kullansanız bile uzun süre güneşlenmekten kaçınınız, uzun süre güneşe maruz kalmak ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir.

- Çeşitli dış etkilerle güneş koruyucu krem etkisini yitirebildiğinden ihtiyaç duyduğunuz aralıklarla yeniden uygulamalısınız.

- ACM Depiwhite S Whitening Photo Protection SPF 50+ Cream, Fransa’da üretilmiştir. Paraben ve koku içermeyen özel içeriğiyle cildinizin hassasiyetine önem verilmiştir.

- ACM Depiwhite S Whitening Photo Protection SPF 50+ Cream, bölgesel ya da yaygın cilt lekesi sorunu yaşayan ciltler için özel olarak formüle edilmiş güneş koruyucu kremdir.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur. İstenilen sonucun elde edilebilmesi için belirtilen sıklıkta kullanılması tavsiye edilir.

Kullanım Şekli:

- Güneşe maruz kalmadan 30 dakika önce bolca uygulayınız.

- Cilde nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Cilde iyice nüfuz etmesini sağlayınız.

- Terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayınız.

- Güneşte uzun süre kalındığı takdirde ürünlerin 2 saatte bir yenilenmesi gerekir.

- Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile temasında derhal bol miktarda ılık su ile yıkayınız. Sadece harici kullanım içindir.

 

Acm markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.