ACM Duolys.CE Intensive Antioxidant Etkili Yoğun Bakım Serumu 15
  • ACM Duolys.CE Intensive Antioxidant Etkili Yoğun Bakım Serumu 15

ACM Duolys CE Intensive Antioxidant Serum 15 ml Bakım Serumu

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

43105

Barkod : 3760095251554

₺255,00
₺191,25 25%
Vergi dahil

ACM Duolys CE Intensive Antioxidant Serum 15 ml Bakım Serumu, C ve E vitaminleri ile nemlendiriciler içeren formülü ile yaşlanmaya karşı savaşır, yaşlılık belirtilerini hafifletmeye destek olur.

Adet
Kullanılabilirlik: Stoktaki son ürünler

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Marka Adı: Acm

Ürün Adı: ACM Duolys CE Intensive Antioxidant Serum 15 ml Bakım Serumu

Ürün Miktarı: 15 ml

Ürün Özellikleri: 

- ACM Duolys CE Intensive Antioxidant Serum, yaşlanma belirtilerine karşı savaşılmasına ve cilde etkili bir bakım yapılmasına destek olan cilt bakım serumudur.

- Her cilt aynı şekilde yaşlanmaz. Kalıtım ve yaşam tarzı kilit faktörlerdir ancak cildin yapısı ve zayıflıkları bilindiği takdirde uygun cilt bakım ürünleriyle cilde etkili bir destek sağlanabilir.

- Duolys serisi, cilde saygılı ve gözle görülür sonuçlar elde edilmesine destek olur; güçlü aktif maddelerin kombinasyonları sayesinde çoklu yaşlanma belirtilerine karşı cilde katkı sağlar.

- ACM Duolys CE Intensive Antioxidant Serum, 30 ve üstü yaşlarda, yaşlanma karşıtı bir bakıma ihtiyaç duyan tüm ciltlerin kullanımı için uygundur.

- Çifte etkili formülasyonuyla tüm yaşlanma belirtileriyle eş zamanlı olarak mücadele edilmesine destek olur.

- İnce çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya katkı sağlar.

- ACM Duolys CE Intensive Antioxidant Serum, cildin sıkılaşmasına ve yenilenmesine destek olur.

- Cilt lekelerinin görünümünü azaltmaya ve donuk cilt görünümünü düzeltmeye katkı sağlar.

- Cildin doğal parlaklığına kavuşmasına ve cilt tonu farklılıklarını azaltmaya destek olur.

- ACM Duolys CE Intensive Antioxidant Serum, yüksek saflıkta C Vitamini ve E Vitamini içermektedir.

- C Vitamini, yoğun antioksidan özelliğe sahiptir ve bu özelliğinden dolayı cilt sağlığını korumaya destek olur. Cildi aydınlatmaya ve cilt lekelerinin görünümünü azaltmaya katkı sağlar. İnce çizgi ve kırışıklık bakımı yaparken cildi sıkılaştırmaya katkıda bulunur.

- E vitamini, antioksidan özellikleri sayesinde cildin yenilenmesine destek olur. Cildi yatıştırıcı özellikleriyle cildin rahatlamasına katkı sağlar. Canlı bir cilde kavuşmaya katkıda bulunur. Cildin doğal bariyer işlevini korumaya ve güçlendirmeye destek olur.

- ACM Duolys CE Intensive Antioxidant Serum, yoğun antioksidan içeriğiyle cildin yenilenmesine ve aydınlık bir görünüme kavuşmasına destek olan cilt bakım serumudur.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

- Alüminyum contayı çıkartın. Şişenin altındaki esnek bölmeye basarak toz ve serumu karıştırın. Şişeyi 5 - 6 kez çalkalayın. Ürünü dışarı çıkarmak ve cilde uygulamak için esnek bölmeye basınız.

- Her sabah uygulanması tavsiye edilir. Cildinizi temizledikten sonra parmak uçlarınızla nazikçe masaj yaparak tüm yüze, boyna ve dekolteye birkaç damla serum uygulayınız. Cilde iyice nüfuz etmesini sağlayınız.

- Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile temas halinde derhal bol miktarda ılık su ile yıkayınız. Sadece harici kullanım içindir.

- Güneş ışığı ve ısıdan uzak, oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız.

 

Acm markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

 

43105

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

ACM Duolys CE Intensive Antioxidant Serum 15 ml Bakım Serumu

ACM Duolys CE Intensive Antioxidant Serum 15 ml Bakım Serumu, C ve E vitaminleri ile nemlendiriciler içeren formülü ile yaşlanmaya karşı savaşır, yaşlılık belirtilerini hafifletmeye destek olur.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16