Acqua Di Gio Pour Homme EDT 200ml

ZZ8538

Markası : Giorgio Armani

Barkod : 3360372078500

0 Item Items

Akdeniz iklimindeki, turunç kokularının kalıcı etkisini taşıyan erkek parfümü,Acqua Di Gio Pour Homme EDT 200ml'yi ucuz fiyata bu sayfadan alabilirsiniz.

Daha fazla detay

520 TL

Kazanacağınız puan 5200 tupara Toplam tutarı: 5.20 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Acqua Di Gio Pour Homme EDT 200 ml

Cilt Tipi

Tüm cilt tipleri için uygundur.

Ürün Özellikleri

Acqua di Giò pour Homme Sicilya ve Tunus arasındaki denizlerde Giorgio Armani'nin kendi villasının bulunduğu Pantelleria adasının kuzey kıyılarındaki sarp kayalıklardan esinlenerek tasarlanmıştır.Turunçgil ve Akuatik karakterde kokusuyla benzersiz bir klasik. Parfümün baş notasını güneşin sıcaklığıyla ısınan yaseminlerin kokusu, deniz kokusu ve bergamut oluşturur. Orta notasında hurma yer alır, dip notasında ise misk, paçuli ve sedir bulunur.

Ürün Avantajları

Acqua di Giò pour Homme akdeniz karakterindeki farklı kokusu, denizinin ve rüzgarının taşıdığı enerjiyi, gücü ve canlılığı hissettirir. Deniz suyunun kendine has, tuzlu iyotlu kokusu ustalıkla parfüme aktarılarak, kokunun ilham aldığı Armani'nin anavatanı İtalya'nın, güneşli yaz günlerinde, baştan çıkarıcı sahillerin kokusu, yoğun şekilde hissedilir kılınmıştır. Parfüm denizden yeni çıkmış bir erkeğin teninde kalan ince, baştan çıkarıcı ve ferahlatıcı kokuyu bizlere sunuyor.

Ürün Kullanımı

Temiz tene ve kıyafete istenilen sıklıkta uygulanır.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.