Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Afrodizyak Parfüm

Afrodizyak Parfüm Fiyatları

Kokular, burun yolu ile beyine iletilir ve beyinde uyarıcı etkiye sebep olur. Bu uyarıcı etkinin ne tarz bir uyarma sağladığı önemli bir konudur.

Koku duyumuz tüm gün, hatta uyurken bile açıktır ve hafızamızda önemli bir yere sahiptir.

Kokuların uyarıcı etkisini keşfeden uzmanlar bu etkiyi cinsel uyarıcı olarak kullanmak istemişlerdir. Cinsellik, insan hayatının çok önemli parçasıdır ve cinsellik için tasarlanan ürünler genellikle çok ilgi görmektedir. Bu nedenle, tasarlanan aşk parfümleri hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih edilmektedir.

Kadınlar da erkekler de hayatlarını bilerek ya da bilmeyerek cinsellik üzerine kurmuşlardır. Yapılan pek çok iletişimin, kurulan ilişkilerin sonu bazen isteyerek bazen farkında olmadan cinselliğe dayanır. Arkadaşlık ettiğiniz bir kişiden etkilenerek sevgili olmaya ve cinsellik yaşamaya karar verebilirsiniz, ya da iş yaptığınız bir kişi ile duygusal bir şeyler yaşayabilirsiniz, bazı durumlara ve duygularınıza engel olamazsınız. Hiç aklınızda yokken bile bir anda farklı duygular hisseder ve karşı tarafı oldukça çekici bulduğunuzu fark edebilirsiniz. Bu olaylar içinde bulunduğunuz ortamla bağlantılı olarak gelişebilir, güzel bir yemek, romantik bir müzik ya da dans duygularınızın harekete geçmesine neden olabilir.

Afrodizyak Parfüm Markaları

Kokular da bu uyarıcılardan biridir. Bazı kokular sizi fazlasıyla etkiler ve karşı tarafta daha önce görmediğiniz güzellikleri fark ederek değişik bir gözle bakmaya başlayabilirsiniz.

Araştırmalar feromon kimyasal maddesini keşfetmişlerdir. Pek çok hayvanların da tıpkı insanlar gibi feromon salgıladıkları ve feromonlar yolu ile bazı iletişimler kurduklarını keşfetti. İnsan feromonları da bazı davranışların kontrolünü sağlamaya yarar. Feromonların kokusu yoktur, burundan girerek beyinde uyarıcı etki sağlamaya yardımcı olurlar.

Aşk parfümlerinde bulunan feromonlar karşı cinsi etkilemek ve daha çekici bir etki bırakmaya yardımcı olmak için tasarlanmışlardır.

Özellikle de aşk parfümleri erkeklerin kadınları daha kolay etkileyebilmesine yardımcı olabilmek için tasarlanmışlardır. Bunun en önemli sebebi şudur ki kadınların erkekleri etkilemesi çok daha kolayken erkeğin bir kadını etkileyebilmesi her zaman pek kolay olmaz. Bu nedenle aşk parfümleri daha çok erkeklerin kullanımı için hazırlanmıştır. Bulunduğunuz ortamda etrafınızı kolayca etkilemeniz, daha fazla dikkat çekmeniz ve çekicilik etkinizi arttırmaya yardım edebilecektir.

en iyi ve en etkili afrodizyak parfüm

Turuncu Kasa’da satılan aşk parfümleri farklı özelliklere sahiptir, inceleyerek beğendiğinizi alabilirsiniz. Gizli paketleme özelliği ile hazırlanan ürün yine içinde ne olduğu anlaşılmayacak şekilde tarafınıza gönderilecektir.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim