Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Agent Provocateur

Agent Provocateur, Avrupa modasının kalbinde olan bir markadır. Fantezi iç giyimleri bulunan marka, geliştirdiği parfümleriyle de geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Siz de Agent Provocateur parfümlerini kullanabilir ve kokunuzla bir iz bırakabilirsiniz.

Agent Provocateur Ürünleri

Agent Provocateur modayı takip eden değil modaya yön veren bir markadır. Markanın sınırlı üretim yapıyor olması ve Avrupa modasının kalbinde yer alması nedeniyle ürünleri lüks olarak tanımlanmaktadır ve sunulan ürünler bunu kanıtlar niteliktedir. Fantezi iç giyim söz konusu olduğunda bilinen en iyi markalardan biridir. Agent Provocateur, parfümlerini piyasa sürerek, büyük ilgi toplamıştır.

Agent Provocateur EDP, modern ve klasik kadınların kokusudur. Güçlü, yoğun ve insanı kısa sürede cezbeden bir koku özelliğine sahiptir. Egzotik çiçek kokusuyla, kendinizi daha çekici hissetmenizi sağlayabilir.

Üst notalarda safran çiçeği ve kişniş barındırırken, orta noktada ise yasemin, manolya ve gül kokusunun birleşimi hissedilir. Alt notalarında afrodizyak etkili kehribar, sedir ağacı, vetiver ve egzotik çiçek kokusu içerir. Egzotik hissi size, gün boyu sağlamaya çalışır. Uzun süre etkisini koruması sayesinde, sık sık yenilememize gerek kalmaz, böylece parfümünüzü daha uzun süre kullanabilirsiniz. Temiz tene veya isteğe göre kıyafete uygulama yapılabilir. Gün boyu güzel kokmanızı sağlamaya yardımcı bir kokudur.

Agent Provocateur Eau Emotionnelle Edt, tazeleyici, canlandırıcı bir kokudur. Kendisini sexy, çekici hisseden ve kadınsılığını ön plana çıkarmak isteyenlerin kokusudur. Üst notasında, bergamut, kar çalısı burnu, pembe biber yer almaktadır. Orta notada ise, beyaz çay, beyaz manolya, ylang ylang bulunmaktadır. Sexyliği ortaya çıkaran alt notada ise, toz misk, kehribar ve sandal ağacı bulunmaktadır. Gün boyu kendinizi çekici hissetmenizi sağlayabilir. Çarpıcılığınızı kokunuzla birleştirebilirsiniz

Agent Provocateur Ürünleri ve Fiyatları

Bir insanın kokusu, onun kimliğinin bir parçası gibidir. Kendisine ait bir kokusu, parfümü bulunan kimseler, genellikle kullandıkları koku ile anılırlar.

Parfüm kullanımının bazı püf noktaları bulunmaktadır. Her parfüm, her tende farklı kokar. Parfüm seçimi yaparken, sizi yansıtan ve teninizde kokusunu beğendiğiniz kokular seçmeye özen gösterebilirsiniz.

Parfüm, etkisini en iyi, duştan sonra kullanıldığında gösterir. Parfümün en kalıcı olduğu bölgeler, şakaklar, iki göğüs arası ve kol içleridir. Ayrıca parfümlerin serin, kapalı ve nemsiz bir yerde muhafa edilmesi gerektiği de bilinmelidir.

Güzel kokmak, kişiye kendisini iyi hissettirir. Aynı zamanda çevresinde de olumlu izlenimler bırakmasını sağlayabilir. Artık günümüzde hem kadınlar hem de erkekler, güzel kokmayı, bakımlı olmanın bir parçası olarak görüyorlar.

Siz de kokunuzla iz bırakmak istiyorsanız, Agent Provocateur parfümlerini tercih edebilirsiniz. Agent Provocateur ürünlerine, Turuncu Kasa’ dan ulaşabilir ve indirimli fiyat seçeneklerinden yararlanarak sipariş verebilirsiniz.