Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Ağız Yarası(aft ürünleri)

Aft Kremi

Aft kremi, aft olarak da bilinen ağız yaralarının tedavisinde kullanılan bir kremdir. Aftlar, ağız içindeki yumuşak dokuların (dil, dudak, yanak vb.) üzerinde görülen küçük yaralardır. Aftlar; stres, beslenme bozuklukları, bağışıklık sistemi bozuklukları gibi nedenlerle oluşabilir.

Aft kremi, içeriğindeki özel bileşenler sayesinde aftların iyileşme sürecini hızlandırmaya ve ağrıyı hafifletmeye yardımcı olur. Genellikle mentol ya da benzokain gibi ağrı kesici özelliklere sahip bileşenler içerir. Ayrıca, aftların neden olduğu irritasyonu azaltmak ve enfeksiyonu önlemek için antiseptik bileşenler de içerebilir.

Aft kremi genellikle, aftların üzerine doğrudan uygulanır ve bölgenin iyileşene kadar düzenli olarak kullanılır. Krem, ağız içindeki diğer dokulara zarar vermemesi için özel olarak formüle edilmiştir. Aftlar, genellikle birkaç gün içinde iyileşir ve krem düzenli kullanıldığında iyileşme süreci daha hızlı olabilir.

Ağız Yarası İçin Uygun Ürünler

  • Oralmedic, ağız içindeki aft gibi küçük yaraların tedavisinde kullanılan bir üründür. Bu ürün, ağız içindeki yaralara doğrudan uygulanır ve yara üzerinde bir tabaka oluşturarak ağrıyı hafifletir, enfeksiyonu önler ve iyileşme sürecini hızlandırır. Oralmedic, içerdiği tuzlu bileşen sayesinde aft yarasını önce yakar ve daha sonra kurutarak iyileşme sürecini hızlandırır. Ürün, tek kullanımlık aplikatörler halinde satılır ve kolayca uygulanabilir.

  • Aftadur Plus Sprey, içerdiği antiseptik ve anestezik bileşenler sayesinde ağız içindeki yaraların tedavisinde etkilidir. Ayrıca, ürünün içeriğinde bulunan polivinil pirolidon-iyot sayesinde ağız içindeki bakteri ve mikropları da öldürür. Aftadur Plus Sprey, kolay kullanımı ve etkili sonuçları nedeniyle tercih edilen bir ağız yarası tedavi seçeneğidir. Sprey formunda olduğu için, uygulaması da oldukça kolaydır.

  • Curaprox Perioplus Focus Perio Jeli, diş eti sağlığının korunması ve ağız hijyeni için kullanılan bir üründür. Bu jel, diş eti kanaması, diş eti iltihabı, ağız kokusu gibi sorunları önlemeye ve tedavi etmeye yardımcı olur. Curaprox Perioplus Focus Perio Jeli, içeriğindeki aktif bileşenler sayesinde diş etlerindeki iltihaplanmayı azaltarak diş eti sağlığını korur. Ayrıca, jelin içeriğindeki florür, dişleri güçlendirir ve çürük oluşumunu önler. Curaprox Perioplus Focus Perio Jeli, kolay kullanımı ve etkili sonuçları nedeniyle tercih edilen bir diş eti sağlığı ürünüdür. Jel formunda olduğu için, uygulaması da oldukça kolaydır ve diş etlerine doğrudan uygulanabilir.

Fiyat Avantajları ile Ağız İçin Yara Merhemleri 

Sitemizde bulunan ağız içi yaraları için ürünler arasından size uygun olanı seçerek fiyat avantajlarından yararlanarak kolaylıkla satın alabilirsiniz. İhtiyacınıza göre seçebileceğiniz birçok ürün arasından en uygun fiyatlı ve kaliteli olanı seçerek ağız sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Sitemizdeki ürünlerin tamamı güvenilir markalar tarafından üretilmektedir ve uzun yıllardır sağlık sektöründe tercih edilen ürünlerdir. Ağız içi yaraları için krem, jel, sprey gibi birçok farklı seçeneğe sahip olabilirsiniz.

Sitemizdeki ürünler, hızlı teslimat ve kolay ödeme seçenekleriyle de dikkat çekmektedir. Ürünlerimizi güvenle satın alarak ağız sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim