Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Algamax

Spirulina ile formüle edilen, son derece doğal ve etkili Algamax ürün çeşitlerine bu sayfadan ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Pek çok forma sahip ürünleri ile siz de doğallığın ve doğanın gücünü keşfedin.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Algamax Ürünleri

2005 Yılında faaliyete başlayan Algamax insanların yaşamlarında daha mutlu, huzurlu ve sağlıklı olmalarını hedeflemektedir. Spriluna ile formüle edilmiş pek çok ürün tasarlayan Algamax, insanlara en iyiyi en doğal şekilde sunmayı amaçlamaktadır.

Spirulina, mavi ve yeşil alglerden mikroskobik bir yosun türüdür.

Çok yüksek oranda protein içermektedir. Ayrıca provitamin A, b12, Fe, Ca, Mg içermektedir. Toksik özellik içermeyen algler, yüksek oranda klorofil kaynağıdır

O kadar doğaldır ki ürün cilt maskesi olarak kullanılabileceği gibi yiyecek olarak da tüketilebilir.

Spirulina’nın cilt üzerindeki etkisinden yola çıkan Algamax, dermokozmetik alanda pek çok araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır.

Algamask Spirulina Yüz Maskesi, cildin gözeneklerine kadar derinlemesine temizlenerek canlanmasına yardımcı olur. Ciltteki yeni hücrelerin oluşumunu desteklemeye yardımcı olur. Tüm cilt tiplerinde ve yaş gruplarında kullanıma uygun olan maske Spirulina ile formüle edilmiştir.

Algamax Ürünleri ve Fiyatları

Son derece doğal olan maske vitamin, protein ve mineraller içermektedir.

Algamax spirulina ile siz de cildinizin bakımını en doğal şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

ALGAMAX Spirulina & L-Carnitine tablet şeklindedir.

Algamax Spirulina Sabun 150 gr, tüm cilt tiplerinde el ve yüz temizliği için kullanılabilecek, cildi besleyen ve güçlendiren etki sağlamaya yardımcı sabundur.

ALGAMAX Alga Blue Green Spirulina Şampuan, kimyasallar içermeyen şampuan tüm saç tiplerinin kullanımına uygun özelliktedir. Kuru ve yıpranmış saçlarda yumuşaklık, bakım nem sağlamaya, saçları köklerden uçlara kadar onarmaya yardımcıdır. Saç tellerine ve saçlı deriye ayrı bakım etkisi sağlayan şampuan doğal içeriği ile çok beğenilmektedir.

Spirulina şampuan protein, mineral ve vitamin içermektedir. Saçların temizlenirken kurumasını önlemeye yardımcı olur. Saçlarda ağırlık yapmayan şampuan Spirulina ile formüle edilmiştir. Algamax şampuan ile saçlarınız kurumadan temizlensin.

ALGAMAX Alga Blue Green Spirulina Saç Kremi, tüm saç tiplerinde saçları beslemeye, kolayca taranması ve kolay şekillenmesine yardımcı saç kremidir. Saçlara parlaklık ve güç vermeye, nemlendirmeye yardımcı olur. Algamax Saç kremi düzenli olarak kullanarak saçlara daha iyi bakım sağlayabilirsiniz.

Algamax, doğanın doğallığı ile cildinize, saçlarınıza bakım yapmaya yardım edecek.

Algamax Ürün çeşitlerine Turuncu Kasa’dan kolayca ulaşarak sipariş verebilirsiniz.