Alldermo Arındırıcı & Canlandırıcı Yüz Temizleme Jeli 200 ml

Kargolanma Süresi: 15:00'a kadar siparişlerde Aynı Gün Kargo

43439

Markası : Alldermo

Barkod : 8681317200516

14 Item Items

Alldermo Arındırıcı & Canlandırıcı Yüz Temizleme Jeli 200 ml, akneye eğilimli cilt tipleri için yumuşak ve etkili bir temizlik sağlamayı destekler.

Daha fazla detay

38.50 TL

24.26 TL

37% indirim

- +

Kazanacağınız puan 242 tupara Toplam tutarı: 0.24 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Marka Adı: Alldermo

Ürün Adı: Alldermo Arındırıcı & Canlandırıcı Yüz Temizleme Jeli

Ürün Miktarı: 200 ml

Ürün Özellikleri: 

- Alldermo Arındırıcı & Canlandırıcı Yüz Temizleme Jeli, cildin etkili bir şekilde temizlenmesine destek olan ve cildin tazelik kazanmasına katkıda bulunan yüz temizleme jelidir.

- Sivilceli ve sivilceye eğilimli ciltlere yumuşak ve etkili bir temizlik yapılmasına çalışır.

- Gözeneklerin temizlenmesine, böylece siyah nokta oluşumunun önüne geçilmesine destek olur.

- Cildi kurutmadan ve tahriş etmeden cildin temiz tutulmasına katkı sağlayarak yeni sivilce oluşumunun önüne geçilmesine destek olur.

- Alldermo Arındırıcı & Canlandırıcı Yüz Temizleme Jeli, bitkisel ekstraktlar ve yumuşak temizleyici ajanlar ile özel olarak formüle edilmiştir.

- Cildi kurutmadan cildin etkili bir şekilde arınmasına katkı sağlar.

- Cadı Fındığı Yaprağı ekstraktı, gül yağı, panthenol, aloe vera ekstraktı ve vitaminler ile cildinizi arındırmaya destek olurken çok yönlü bakım yapar. Cildinizi nemlendirmeye katkı sağlarken mat bir sonuç bırakır.

- Alldermo Arındırıcı & Canlandırıcı Yüz Temizleme Jeli’nin formülündeki Aloe Vera Ekstresi’nin içeriğinde gliserin, sodyum palmat, sodyum karbonat, sodyum palmiye kemelatı, sorbitol ve benzeri çeşitli besin maddeleri bulunur. Bunlar cilt için faydalıdır ve cildin beslenmesine katkı sağlar.

- Olgunlaşmanın erken belirtilerinin ve sivilce oluşumunun önüne geçilmesine destek olur. Cildin doğal ışıltısına kavuşmasına ve esnekliğini korumasına katkıda bulunur.

- Cadı Fındığı Yaprağı Ekstresi: Cildi sıkılaştırmaya ve cildin esneklik kazanmasına katkıda bulunur. Gözeneklerin temizlenip ve görünümünü azaltmaya destek olur. Cildi siyah noktalardan arındırmaya ve cildin yağ dengesini korumaya katkıda bulunur.

- Gül Yağı: Gül yağının antiseptik özelliği vardır. Cildi kurutmadan kir ve yağdan arındırmaya ve temizlemeye destek olur. Astringent özelliği ile cildi sıkılaştırmaya ve toparlamaya katkı sağlar. Kırışıklıkların görünümünü azaltmaya ve cilde dirilik kazandırmaya destek olur. Ciltte oluşan lekelerin giderilmesine katkıda bulunur.

- Alldermo Arındırıcı & Canlandırıcı Yüz Temizleme Jeli, cildin nazikçe arındırılmasına ve canlanmasına destek olan yüz temizleme jelidir.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

- Hafifçe ıslattığınız yüzünüze nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Ilık su ile durulayınız.

- Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile temasında derhal bol miktarda ılık su ile yıkayınız. Sadece harici kullanım içindir.

- Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız.

 

Alldermo markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.