Alldermo Leke Karşıtı Bakım Kremi SPF15 50 ml

Alldermo Leke Karşıtı Bakım Kremi SPF15 50 ml
Kapıda Ödeme İmkanı Kargo 1TL
  • Alldermo Leke Karşıtı Bakım Kremi SPF15 50 ml

Alldermo Leke Karşıtı Bakım Kremi SPF15 50 ml

Markası : Alldermo

43455

Barkod : 8681317200448

5/1
10%
İNDİRİM
57.50 ₺ 51.75 TL

Alldermo Leke Karşıtı Bakım Kremi SPF15 50 ml, lekelerin yoğunluğunun azalmasına, cilt tonunun düzenlenmesine ve aydınlanmasına destek olur.

Adet
Stok Durumu: Stoktaki son ürünler

Tüm Siparişlerinizde Kargo Sadece 1TL!
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Marka Adı: Alldermo

Ürün Adı: Alldermo Leke Karşıtı Bakım Kremi SPF15

Ürün Miktarı: 50 ml

Ürün Özellikleri:

- Alldermo Leke Karşıtı Bakım Kremi SPF15, lekelerin yoğunluğunun azaltılmasına ve cilt tonunun düzenlenmesine destek olan cilt bakım kremidir.

- Doğal yağlarla zenginleştirilmiş, hafif ve kolay emilen yapısı ile yağlı bir his bırakmadan cilde bakım yapılmasına destek olur.

- Cilt tonunun düzenlenmesine ve cildin aydınlık bir görünüme kavuşmasına katkıda bulunur.

- Alldermo Leke Karşıtı Bakım Kremi, cildin korunmasına katkı sağlayan bir koruma faktörü olan SPF 15 içerir.

- SPF 15, UVA ve UVB gibi zararlı güneş ışınlarının cilde zarar vermesine karşı etkilidir ve cildi korumaya destek olur.

- Alldermo Leke Karşıtı Bakım Kremi SPF15’in içeriğinde Vitamin C, Vitamin E, Vitamin B3, Pirinç Kepeği Yağı, Meyan Kökü Ektresi ve Drone Teknolojisi içeren Aktif Kompleks yer almaktadır.

- Vitamin C, cildi güneş ışınlarından korumaya katkı sağlar, sadece güneş ışınlarından değil, cildin zarar görmesine sebebiyet veren dış faktörlere karşı da koruma sağlanmasına destek olur.

- C vitamini iyi bir antioksidan olduğundan cildin aydınlatılmasına ve lekelerin görünümünün azaltılmasına katkıda bulunur.

- Vitamin E, cildin yağ dengesinin korunmasına ve cildin nemlenmesine destek olur.

- Vitamin B3, cildin bariyer fonksiyonunu güçlendirmeye katkıda bulunur. Cilt lekelerinin azaltılmasına ve yeni lekelerin oluşumunun önüne geçilmesine destek olur.

- Pirinç Kepeği Yağı, antioksidan bakımından zengindir ve cildin yumuşatılmasına destek olur. Sivilce ve leke oluşumunun önüne geçilmesine katkıda bulunur. Cildin esnekliğini artırmaya ve cildin pürüzsüz görünmesinin sağlanmasına destek olur.

- Meyan Kökü Ektresi, cildin nemlenmesine ve ten açıcı özelliğiyle cilde parlaklık vermeye katkıda bulunur. Cildin güneş ışınlarından korunarak tekrar leke oluşumunun önüne geçilmesine destek olur.

- Drone Teknolojisi içeren Aktif Kompleks, ciltte leke, kırışıklık ve tahriş oluşmuş yerleri hedef seçerek bu bölgelerin yenilenmesine katkıda bulunur.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanım için uygundur.

Kullanım Şekli:

- Günlük temizliğin ardından ihtiyaç duyulan bölgeye günde iki kez uygulayınız. Yoğun şekilde güneşe maruz kalınması durumunda, uygulamayı sık sık tekrarlayınız.

- Daha iyi sonuç almak için 3 ay boyunca düzenli kullanımı önerilmektedir.

 

Alldermo markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

43455

Özel Referanslar

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Alldermo Leke Karşıtı Bakım Kremi SPF15 50 ml

Alldermo Leke Karşıtı Bakım Kremi SPF15 50 ml, lekelerin yoğunluğunun azalmasına, cilt tonunun düzenlenmesine ve aydınlanmasına destek olur.

Alldermo Leke Karşıtı Bakım Kremi SPF15 50 ml