Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Amix

Amix, sporculara özel geliştirdiği ürünler ile bilinmektedir. Geliştirdiği ürünler ile spora ve sporcuya verdiği önemi göstermektedir. Amix kullananlar, memnuniyetlerini dile getirmektedir.

Amix Ürünleri

Amix, kendisini sürekli geliştiren, yeniliklere açık ve başarılı bir markadır. Amix, geliştirdiği ürünler ile sporun ve sporcuların yanında olmaya çalışmaktadır.

Sağlıklı bir yaşam sürdürmek için, spora verilen önem gittikçe artmaktadır. Ancak sağlıklı bir yaşam için, spor tek başına yeterli değildir. Doğru bir beslenme programı ile yapılan sporu desteklemek gerekir. Amix ürünleri, spor yapanlar için geliştirilmiştir.

Amix Anabolic Masster (Cfm+Vitargo+Pump+Bcaa), içinde Whey Proteiniz izolesi ve Whey Proteini karışımı bulunmaktadır. Vitargo içerir, vitargo karbonhidratın ana maddesidir. Antrenmandan sonra soğuk su veya yağsız süt ile birlikte kullanılabilir. Birçok sporcunun tercih ettiği ürünlerden biridir.

Amix Night Pro Elite Protein Tozu, toz forma sahip bir protein ürünüdür. Ürün gece kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. Bir servis 45 gr protein içerir.

Amix Ürünleri ve Fiyatları

Proteinler, vücudumuzda enerjiyi sağlayan besin maddelerinden biridir. Proteinlerin yapı taşları amino asitlerdir. Hayvansal ve bitkisel besinler protein içermektedir. Spor yapanların, protein ihtiyaçlarını karşılamaları önemlidir.

Amix Maximum Gh, B vitamini ve Aol etken maddeleri içeren bir üründür.

Spor yapanlar, doğru bir beslenme programı uyguladıklarında, yüksek bir performans sağlayabilirler ve aldıkları verimi artırabilirler. Yapılan sporun ağırlığına göre, alınması gereken besin değeri, enerji değeri belirlenmelidir.

Spor yaparken, Amix ürünlerinden destek alabilirsiniz.

Amix ürünlerine Turuncu Kasa’ dan ulaşabilirsiniz. İndirimli fiyatlarla sipariş verebilrsiniz.