Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Amor

Amor prezervatiflerinin farklı özellik taşıyan çeşitlerine bu sayfadan ulaşarak inceleyebilir ve gizli paketleme özelliği ile ürünlere sahip olabilirsiniz.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Amor Ürünleri

Amor Kauçuk Ltd şirketi 1968 yılında kurulmuştur. Ürünlerini doğal kauçuk metaryellerden tasarlayan firma Amor ve Erotim markası adıyla satış yapmaktadır.

Amor markası doğal kauçuktan probe kılıfları tasarlamaktadır bu ürünler ultrason cihazlarında kullanılmaktadır.

Amor prezervatifler doğal lateksten üretilmiş, farklı özellikleri ile kullanıcılar tarafından beğenilmektedirler.

Pek çok özellikleri ile size farklı hisler sunmaya yardımcı prezervatifler ile geceleriniz daha fazla renklenebilir.

Prezervatiflercinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı koruyuculuk sağlamanın yanın da istenmeyen gebelikler için de kullanılır. Cinsel birleşme sırasında vücut sıvılarının birbirine temas etmesini önlemeye yardımcı olurlar.

Prezervatif yani kondom sözcüğü Latince Condus sözcüğünden gelmektedir. Condus, muhafaza etmek, korumak anlamında kullanılmaktadır.

Eski çağlardan beri insanlar cinsel temas ile bulaşabilecek hastalıklardan korunma yöntemleri aramaktaydılar. Penisi temizleme, ipek kağıtlar sarma, keçinin idrar torbasından ya da bağırsağından günümüzdekine benzer prezervatifler tasarlama gibi kendilerine özel pek çok yöntemi deneyen insanlar günümüzde ise doğal kauçuktan yapılma lateks prezervatifler kullanmaktadırlar.

Amor Ürünleri ve Fiyatları

Kauçuk, bitki öz sularından elde edilen bir maddedir ve doğal olan bu madde lateks olarak adlandırılır. Bitkilerin öz suyu sıvı halde iken hava ile temas ettiklerinde katılaşırlar. Doğal yollardan elde edilebildiği gibi, günümüzde sentetik olarak da üretilebilmektedir.

Bazı kişilerde lateks maddesini işlerken kullanılan diğer hammaddeler alerjik reaksiyona neden olabilmektedir.

Önemli olan bir konuda şudur ki hiç bir prezervatif %100 koruyuculuk sağlamamaktadır. Prezervatiflerin kalitesi ve kullanım tarihlerine dikkat edilmelidir. Kullanırken, prezervatife zarar verebilecek yüzük, tırnak gibi çıkıntılara dikkat ediniz.

Prezervatiflerle kullanacağınız kayganlaştırıcıların su bazlı olmasına ve kullanılacak diğer uygulamaların prezervatiflerle uyumlu olmasına dikkat ediniz.

Kutusu dışında sakladığınızda özelliği ve yapısı zarar görebileceğinden kutusunda saklamaya dikkat ediniz.

Amor prezervatifçeşitlerine Turuncu Kasa’dan ulaşarak sipariş verebilirsiniz.
Bu sayfadan alabileceğiniz cinsel sağlık ürünleri gizlilik ilkesine uygun olarak paketlenerek tarafınıza ulaştırılacaktır.