Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın.

Amor Fosforlu Prezervatif 6 Adet

zz5061

Markası : Amor

0 Item Items

Bu sayfadan, ucuz fiyata sipariş edebileceğiniz ve gizlilik ilkesi ile paketlenerek elinize ulaşacak Amor Fosforlu Prezervatif 6 Adet, 30 saniye ışık kaynağına tutulduğunda floresan özellik göstermektedir ve içeriğinde boya kullanılmamıştr.

Daha fazla detay

14.5 TL

Kazanacağınız puan 145 tupara Toplam tutarı: 0.15 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Amor Fosforlu Prezervatif 6 Adet
amor
Doğal Lateksten üretilmiş olup, özel içeriği sayesinde latekse floresan özellik katılmıştır. 30saniye bir ışık kaynağına tutulduğu zaman (direk güneşe tutmayınız) yaklaşık 20-30 dakika ışıma yapabilmektedir. Bu özellik kesinlikle boya katkısı ile sağlanmamıştır. Tamamen lateks işleme teknolojisi ile yapılmıştır. Kayganlaştırıcı içeren, rezervuar uçlu, reknsiz ve kokusuzdur. Çap 54 mm dir.
Paketleme ve Gizlilik İlkemiz
Bizimle çalışmaktan gerçek anlamda memnun kalacağınızdan şüphe duymamanız için en iyi şekilde çalışıyoruz. Sitemizden aldığınız bir ürünü kargoya ait paketleme torbası içerisinde ne olduğunu sadece siz ve biz biliyoruz.
3. şahıslar hiçbir zaman size ait olan paketin içerisinde ne olduğunu bilmemektedir. Sanal pos yöntemi ile yaptığınız alışverişlerinizde kredi kartı ekstrenize hiçbir şekilde aldığınız ürün hakkında bilgi bulunmamaktadır.
Ürünü sipariş ettiğiniz andan size ulaşana dek geçen süreçte aldığınız ürünle ilgili bilgileri sadece siz ve biz biliyoruz.
Ürün sıkıca paketlenmiş olarak elinize ulaşana dek geçen süreçte memnun kalmanız için gerekenleri en iyi şekilde yapıyoruz. Güvenli alışverişler.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler