Filtre

Fiyat

Fiyat

  • ₺163,00 - ₺164,00

Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Animal Pak

Aktif filtreler

Animal Pak

Animal pak sporcular için tasarlanmış bir çeşit multi vitamindir.

Kas dokuları üzerinde ve yağ yakımında etki sağlamaya yardımcıdır. Spor çalışmalarına başlamadan önce 1 paket su ile tüketilerek kullanılan bir üründür.

Spor yaparken çok fazla enerji harcarsınız ve bu enerjinin yerine konması vücudun sağlığı açısından ve yapılan spordan fayda görebilmek için gereklidir.

İnsanlar farklı şekillerde ve farklı bir amaç ile spor yaparlar. Kas gelişimi ve vücut geliştirme sporu yapan kişiler gibi, zayıflamak için de spor yapılabilir. Yapılan spor türüne göre kasların geliştirilmesi ya da güç kazanması önemlidir. Buna uygun olarak tercih edebileceğiniz sporcu desteği ile vücudunuzu, kaslarınızı koruyabilirsiniz.

Animal pak, kasları geliştirerek yağ yakımını hızlandırmaya ve vücuda daha şekillenmiş bir görünüm sağlamaya yardımcıdır.

Animal Cut’s ise fazla yağların giderilirken su tutulmasının önlenebilmesini sağlamaya yardımcıdır. Termojenik özellik taşımaktadır. Ödem sorunu yaşayan kişiler için tavsiye edilen bir üründür.

İnsanların vücutlarında daha sağlıklı ve düzgün bir çalışma sağlayabilmeleri için beslenmenin ve fiziksel hareketliliğin önemi çok büyüktür. Spor, kasların, eklemlerin daha düzgün çalışmalarını destekler. Ancak spor yaparken daha yüksek bir beklenti içindeyseniz, vücudu zorlayıcı spor çalışmaları yapıyorsanız beslenme şeklinin, vücuda alınması gereken vitamin, mineral ve protein değerlerinin daha yüksek tutulması gerekebilir. Bu şekilde spor yaparken çalışan kasların erimesi ve zarar görmesi önlenebilir.

Animal Pak Ürünleri ve Fiyatları

Siz de kendinize uygun sporcu ürünü çeşitlerini kullanarak kasların sağlığını da korumaya yardımcı olabilirsiniz.

Animal pak ve Animal cut’s sporcu desteği ürünleri Turuncu Kasa sayfalarında bulunmaktadır. Pek çok markaya ait olan sporcu ürünlerini inceleyerek sipariş verebilirsiniz.