Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Antistax

Antistax markası, yorgun bacaklara özel olarak geliştirilen ürünler geliştirmektedir. Antistax ürünleri ile, bacaklarda hissedilen basınç, yorgunluk, hissi, şişlik gibi şikayetlere çözüm sunulmaya çalışılmaktadır.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Antistax Ürünleri

Antistax markası, bacaklardaki yorgunluk, şişlik, basınç hissine çözüm bulmak amacıyla geliştirilen ürünlere sahiptir.

Bacaklarınızın sağlığı açısından, yeterince fiziksel egzersiz yapmaya dikkat edin. Düzenli olarak spor yapmayı alışkanlık haline getirin. Yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi veya yüzmeyi deneyebilirsiniz. Kilonuza dikkat etmeniz, hem genel sağlığınız açısından hem de bacaklarınızın sağlığı açısından oldukça önemlidir. Mümkün olduğunca alkol ve sigara gibi zararlı alışkanlıklardan uzak durmaya çalışın. Rahat ayakkabılar ve rahat giysiler giymeye çalışın. Uzun süre aynı konumda ve sürekli ayakta durmaktan kaçının.

Antistax Jel, kırmızı üzüm yaprağı içerir. Bacaklarda ödem oluşmasında, ağırlık, basınç ve yorgunluk hissinde, karıncalanma ve ağrı hissi gibi durumlarda kullanım için idealdir. Sabah ve/veya akşam, günde en az bir kere ayaktan başlayıp uyluk yönüne doğru hafifçe masaj yaparak uygulayın. Cilt tarafından kolayca emilir. Yorgun bacaklara rahatlık ve ferahlık hissi vermeye çalışır.

Bacak ağrıları veya bacak yorgunluğu, günümüzde çoğu insanın sıklıkla şikâyet ettiği konulardan biridir. Bacaklarımız gün boyu bizi taşırlar, işte sadece bu yüzden bile bacaklarda yorgunluk hissi hissetmek normaldir.

Antistax Ürünleri ve Fiyatları

Sağlıksız hale gelen damarların bacaklarda, yeterli kan dolaşımını sağlayamama sonucunda, bacaklarda yorgunluk hissi ortaya çıkabilir. Bu durum ise kılcal damarlarda biriken kanın basıncının artmasına ve sıvının çevre dokulara yayılmasına neden olur. Biriken sıvılar, bacaklarda şişlik, ağırlık veya basınç hissedilmesine neden olur.

Bacak ağrıları, bacaklarda bulunan atardamarlardan kaynaklanıyor olabilir. Eklem boşluklarında su birikmesi sebebiyle olabilir, bel fıtığından dolayı meydana gelebilir. Bacak ağrıları, büyüme döneminde de gözlemlenebilir.

Antistax Jel, bacaklarda hissedilen yorgunluğu, ağrıyı, basıncı azaltamaya, bacakları rahatlatmaya yardımcı bir üründür. Antistax ürünlerine Turuncu Kasa’ dan avantajlı fiyat seçenekleriyle ulaşabilirsiniz.