Aptamil 2 Akıllı Kutu Devam Sütü 350 gr

Aptamil 2 Akıllı Kutu Devam Sütü 350 gr
Kapıda Ödeme İmkanı
  • Aptamil 2 Akıllı Kutu Devam Sütü 350 gr

Aptamil 2 Akıllı Kutu Devam Sütü 350 gr

Markası : Milupa Ürünlerini Gör

1575 Barkod : 8699745020507

5/1
109.95 TL

Aptamil 2 Akıllı Kutu Devam Sütü 350 gr; 6.aydan itibaren ile bebeğinizi besleyebilirsiniz.

458 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stoktaki son ürünler

200TL ve üzeri alışverişlerde Sürat Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz Yurtiçi Kargo 11,95TL , Aras, Sürat ve PTT kargo ile 9,90 TL dir.
 
 
 
 

APTAMİL 2 AKILLI DEVAM SÜTÜ 350 GR

Bebekler için en üstün besin anne sütüdür. Aptamil 2 sadece 6 ayin üzerindeki bebekler için uygundur. Çeşitlendirilmiş diyetinin yalnızca bir parçası olarak kullanılmalıdır. Yaşamının ilk 6 ayı boyunca anne sütü yerine kullanılmamalıdır. Tamamlayıcı beslenmeye başlama kararı, 6 aya getirilecek istisna da dahil; sadece tip, beslenme ve diyetetik, eczacılık alanlarında niteliklere sahip bağımsız kişilerin veya anne sağlığı ve çocuk bakımından sorumlu diğer bağımsız sağlık hizmeti çalışanlarının bebeğin büyüme ve gelişim ihtiyaçlarına dayanılarak vereceği öneri üzerine yapılabilir. Aptamil 2'nin yanı sıra diğer gıdalar dan da vermelisiniz. Devam sütü kullanırken hazır lama önerilerine uyunuz. Uygun olmayan hazır lama ve saklama şekli sağlığa zararlıdır.

HAZIRLANIŞI :

1. Ellerinizi dikkatlice yıkayınız. Biberonu, kapağı ve emziği kullanmadan önce temizleyiniz ve bir su kabında 10 dakika kaynatınız.

2. Bebek sütü için gerekli suyu en az 10 dakika kaynatıp, 40° C seviyesine kadar soğumasını bekleyiniz.

3. Kaynatılmış suyun beslenme tablosunda belirtilen miktarını biberona doldurunuz.

4. Biberonun içine beslenme tablosunda belirtilen miktarda Aptamil 1 koyunuz.

5. Biberonun ağzını kapatınız ve bekletmeden 10 saniye boyunca yukarı aşağı kuvvetlice çalkalayınız.

6. Biberonun ağzını açıp emziğini takınız. Bebek sütünü içme sıcaklığına kadar soğutunuz. (Bileğin iç kısmına damlatıldığında ne sıcak ne soğuk hissedilmelidir.)

GÜVENLİK ÖNERİLERİ :

Bebek sütünü her seferinde taze olarak hazırlayınız. Kesinlikle artan bebek sütünü bebeğe ver meyiniz. Hazırlanmış bebek sütünü mikrodalga fırında ısıtmayınız. Sadece kutunun içinden tekrar sıkıca kapatınız. Açılmış kutuları 4 hafta içinde tüketiniz. Ürünü bebeğe vermeden önce her zaman görünüşünü, sıcaklığını ve kokusunu kontrol ediniz. Akıllı kutu; bebek sütü için güvenli ve hijyenik bir ambalajdır, ürününüz bittikten sonra kutuyu tekrar kullanmayınız.

İÇİNDEKİLER :

Laktoz (Sütten), Bitkisel Yağlar (Palm, Hindistan cevizi, Kanola, Yüksek oleik asitli ayçiçek, Ayçiçek), Yağsız süt, Deminera lize peyniraltı suyu (Sütten), Galakto-oligo sakkarit (Sütten), Peyniraltı suyu protein konsantresi (Sütten), Peyniraltı suyu proteini (Sütten), Frukto-oligosakkarit, Balık yağı, Kal siyum fosfat, Potasyum sitrat, Kolin klorür, Potasyum klorür, Magnezyum klorür, Sodyum sitrat, L-Askorbik asit, Sodyum klorür, Emül gator (Soya lesitini), Inositol, Taurin, Ferroz sülfat, L-Karnitin, Sodyum L-Askorbat, Çinko sülfat, Oridin 5'-fosforik asidin sodyum tuzları, Sitidin 5'-monofosforik asit, DL-alfa-tokoferil asetat, Antioksidan (L-askorbilpalmitat), Ade nosin 5'- fosforik asit, Kalsiyum D-Pantotenat, Inosin 5'-fosforik asidin sodyum tuzları, Niko tinamid, Ortofosforik asidin magnezyum tuz lan, L-Triptofan, Kalsiyum karbonat, Guanosin 5-fostorik asidin sodyum tuzları, Bakır sülfat, DL-Alfa tokoferol, Retinil palmitat, Tiamin hid roklorür, Riboflavin, Piridoksin hidroklorür, Pteroilmonoglutamnikasit, Potasyum iyodür, Sodyum selenit, Fitomenadion, Manganez sulfat, Kolekalsiferol, D-Biotin, Siyanokobala min.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Aptamil 2 Akıllı Kutu Devam Sütü 350 gr

Aptamil 2 Akıllı Kutu Devam Sütü 350 gr; 6.aydan itibaren ile bebeğinizi besleyebilirsiniz.

109.95TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim