Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Aquafresh

Aquafresh markasında çocukların ve yetişkinlerin ağız ve diş sağlığı göz önünde bulundurularak geliştirilmiş ürünler bulunmaktadır. Çocuklar için seçilen ürünlerin özenle ve dikkatle seçilmesi gerekir. Aquafresh markasına ait ürünler, ağız ve diş bakımında kullanmak üzere tasarlanmıştır.


Aquafresh Ürünleri

Sağlıklı dişlere sahip olmak, hem sağlıklı bir yaşam için hem de içten gülümsemeler için oldukça önemlidir. Ağız ve diş sağlığını korumak için özellikle düzenli diş fırçalama alışkanlığını edinmek gerekir. Diş fırçalamanın yanı sıra, diş ipi ve ağız bakım suyu kullanmak da gerekir.

Beyaz dişleriyle kendinden emin bir şekilde gülümseyen insanlar her zaman dikkatimizi çekmiştir. Herkes beyaz, sağlıklı dişlere sahip olmak ister. Düzenli olarak bakımı yapılmayan dişlerde çürük oluşumları, dişeti problemleri, diş minesinde zayıflamalar ortaya çıkabilir.

Diş fırçalama alışkanlığının küçük yaşlarda kazanılması, bu alışkanlığın devam ettirilmesi açısından etkilidir. Çocuklarda diş fırçalama bir yetişkin gözetiminde yapılmalıdır. Çocuklara diş fırçalama davranışı sevdirilmeye çalışılmalıdır. Ancak çocukların diş yapıları, yetişkinlerinkinden farklı olduğu için uygun özellikte diş bakım ürünleri kullanılması gerekir.

Aquafresh markasında çocukların ve yetişkinlerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş ürünler bulunmaktadır.

Aquafresh Ürünleri ve Fiyatları

Aquafresh ürünleri, diş sağlığı ön planda tutularak geliştirilmektedir.

Aquafresh my Big Teeth Diş Macunu, 6 yaş ve üzeri çocuklar için özel olarak geliştirilmiştir. Karma dişlerin, yani süt dişleri ile yetişkin dişlerin bakımını sağlamaya çalışır. Diş yapısını güçlendirmeye ve çürük oluşumuna karşı korumaya yardım eder.

Çocukların güçlü ve sağlıklı dişlere sahip olması için, ağız bakımı son derece önemlidir.

Aquafresh Little Teeth Diş Macunu, 3 ila 5 yaş aralığındaki çocukların kullanımına özel olarak geliştirilmiş bir üründür. Çocuklara özel olarak geliştirilen naneli aroması ile nefeste ve ağızda ferahlık sağlamaya yardım eder.

Aguafresh markası, pek çok kişinin tercih ettiği ürünlere sahiptir. Siz de Aquafresh ürünlerini, Turuncu Kasa’ da bulabilirsiniz.