Turuncukasa Blog

Cire Aseptine

Daylong Extreme

Uni Baby Natural Islak Mendil

Colastin Collagen Elastin

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Arko

Arko markası çok uzun yıllardır babadan oğula geçen bir gelenek gibi varlığını sürdürmekte erkeklerin kişisel bakımları için pek çok ürün tasarlamaktadır. Günümüzde kadınların ve çocukların kullanımı için de pek çok bakım ve temizlik ürünleri geliştiren Arko beğenilerek kullanılmaktadır ve Evyap bünyesinde yer almaktadır.

Arko Ürünleri

Arko markası, Evyap şirketi çatısı altındaki markalardan biridir.1927 yılında Erzurum'da sabun üretimiyle piyasaya atılan marka kişisel bakımınız ve güzelliğiniz için pek çok ürün tasarlamaktadır. Evyap her geçen gün ürünlerini geliştiren bir firmadır.

Arko marka değerleri olarak Evyap Sabun, Yağ, Gliserin sanayi ticaret a.ş adı altında ürünlerinin sunulmakta olduğu firmalardan biri olarak bilinmektedir. Halkımız bu markayı silindirik bir yapıya sahip olan kırmızı renkteki tıraş sabunu olarak tanımıştır ve bunu devam eden süreçte tıraş kreminden tıraş bıçağına kadar birçok çeşit ile ürünlerden faydalanılmıştır. Sadece erkeklere özel ürünler tasarlayan Arko Men ürünleri beğenilerek kullanılmaktadır. Türkiye'de birçok ilkleri ön plana sunuyor olan firma ilk tıraş sonrası kremi piyasaya sürmüş olması ile bilinmektedir. 2011 yılında Türkiye Futbol Federasyonu ile sponsorluk anlaşması yapmış olmasının yanı sıra aynı zamanda da 2011 yılının başında Arko men duş jelleri eklenmiştir.

Arko Ürünleri ve Fiyatları

Farklı koku çeşitleri ve farklı özellikleri ile erkeklerin banyolarını daha keyifli bir hale getirmeye yardımcıdır.

Arko Men serisinde özellikle tıraş olurken ve sonrasında kullanım için tasarlanmış olan pek çok farklı ürün çeşidi bulunmaktadır.

Uzun yıllardır hem babaların hem de oğulların severek kullandığı Arko ürünleri tıraş jelleri, köpükleri, tıraş bıçakları, tıraş sonrasında kullanabileceğiniz bakım balsamları, tıraş kolonya çeşitleri bulunmaktadır.

Özellikle Arko Men Tıraş kolonya çeşitleri efsaneleşmiş ürünlerdir.

Arko Men Ice Mint Tıraş Kolonyası 250 ml, tıraş sırasında yanma hissi yaşandıktan sonra cilde serinleme hissi kazandırmaya yardımcı olur.

Erkekler için günlük ve kişisel bakımın bir parçası olan tıraş, cilt için yıpratıcıdır. Doğru ürünlerle yapacağınız uygulamalar ile bu etkiyi azaltmaya yardımcı olabilirsiniz. Erkeklerin pek çoğu tıraş sonrası, ciltlerinde ferahlık hissi duymak isterler. Arko Tıraş kolonyaları da özellikle tıraş sonrası cilde serinlik ve ferahlık vermeye yardım ederler.

Arko günümüzde hem erkek hem de kadınların kullanabileceği pek çok ürün çeşidine sahiptir.

Arko Tıraş Kolonyası Maximum Comfort 250 ml, tıraş sonrası erkeklerin cildinde kullanabileceği rahatlatıcı ve serinletici kolonyadır. Değişik kokuları ile birbirinden farklılık gösteren kolonyalar son derece kalıcı etki göstermektedir.

Günlük kişisel bakım hem erkek hem de kadın için ihmal edilmemesi gerek bir durumdur. Duş almak, diş fırçalamak, parfüm sürmek gibi tıraş olmak da kişisel bakımın bir parçasıdır ve genellikle erkeklerin bir çoğu hemen her gün tıraş olurlar ve tıraş, cilt için yıpratıcı olabilir. Uygun ürünler kullanarak tahrişin etkisini azaltabilir, cilde yumuşaklık kazandırabilir ve kolonya çeşitleri ile de güzel kokabilirsiniz.

Arko ürün çeşitlerine Turuncu Kasa’dan ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim