Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Armoni

Pek çok önemli markanın Türkiye distrübütörlüğünü yapan Armoni markası ürünlerinin kalitesi ile beğenilmekte ve tavsiye edilmektedir. Armoni kulak mumu, doğal bir şekilde kulakları temizlemeye yardım edecektir.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Armoni Ürünleri

2003 yılında Armoni Medikal ürünleri adı altında toplanan firma kişisel bakım ürünleri ve insan sağlığı üzerine ürünleri ülkemize getirmektedir. Armoni firması insanlar için satışa sunmuş olduğu ürünlerinde ilk hedef olarak insan sağlığı ve ihtiyacı noktasında önem arz eden ürünleri bünyesinde toplamaktadır.

Armoni, tüm dünyada kendini ispatlamış olan sağlık firmalarının ortaya koydukları ürünleri Türkiye pazarına sunmaktadır. Firma genellikle insan sağlığının hassas olduğu bölgeler ile ilgili ürünleri bünyesinde satışa sunar. Özellikle genital bölge bakımı, burun aspiratörü, meme kitle tespit eldiveni, kulak temizleme mumu ve kirpik uzatıcı gibi sağlık ve bakımla ilgili ürünlerinden başka, kayganlaştırıcı jel, varis kremleri, jel, kondom, geciktirici sprey ve cinsel sağlık ürünleri de bulundurmaktadır.

Armoni Medical tarafından Türkiye’ye getirilen kulak mumu, Macaristan’dan ithal edilmektedir.

Armoni kulak mumu kullananlar, ürünün etkilerini beğenerek tavsiye etmektedirler.

Kulak mumu, yakılarak kullanılır. Isınma etkisiyle vakum işlevi gören mum, kulakların içindeki kirleri yumuşatarak dışarı atılmasını sağlamaya yardımcı olur. Kulakların temizlenmesi özellikle kulaklarında çınlama yaşanmasının azalmasına, kaşıntıların ve tıkanıklıkların giderilmesine yardımcıdır. Kul-Tem Kulak temizleme mumu olarak da bilinmektedir.

Özellikle alerji sorunu yaşayan kişilerde polenlerin çok olduğu dönemlerde kulaklarını temizletmeleri uzmanlar tarafından önerilebilmektedir.

Kulak mumu, kulaklardaki buşonu doğal bir yolla çıkartmaya ve kulakların temizlenemediğinden oluşan rahatsızlıkların giderilmesinde yardımcı olur.

Kullanımı kolay ve zahmetsizdir, siz sadece başınızı yan çevirip yatacak ve mumun yanarak bitmesini bekleyeceksiniz.

Genellikle kulak temizlemek için sağlık merkezlerine giden kişiler için de büyük kolaylık, evde kendi başınıza kulaklarınızın temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Ancak kulak zarında sorun olanlar veya kulak zarı delik olanlar ürünü kullanmamalıdır.

Armoni Ürünleri ve Fiyatları

Kulakların temizlenmesi hem rahatlık hem de sağlıklı yaşam için önemli bir uygulamadır. Son derece kolay ve zararsız bir yöntemle, evinizde bu uygulamayı yapabilmek de ayrı bir konfordur.

Tek pakette 2 adet mum bulunmaktadır ve kulaklarınızın temizliği, sağlık açısından önemli olabilmektedir.

Pek çok ülkeden getirmiş oldukları markaların Türkiye distribütörlüğünü yapan firma, işleyişini başarı ile sürdürmektedir.

Armoni Medikal, Turuncu Kasa sitesinde bulunan pek çok ürünün ithalatçı firmasıdır.