Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Ateş Ölçerler

Ateş Ölçerler

Vücut ısısının yükselmesi, pek çok hastalık semptomlarından biridir. Yüksek ateş semptomunun olup olmadığını belirlemek için ateş ölçerler kullanılabilir. Günümüzde çok sayıda farklı marka tarafından geliştirilen ateş ölçer vücut ısısının saniyeler içerisinde ölçülmesini sağlıyor. Bu pratik ürünleri Turuncu Kasa ayrıcalıkları ve uygun fiyatlar eşliğinde hemen satın alabilirsiniz. Tüm medikal ürünler gibi ateş ölçer fiyatları da sitemizde en düşük rakamlardan oluşuyor. 

Ateş Ölçer Çeşitleri

Siz de seçiminizi en iyi ateş ölçer çeşitlerinden yana yapabilirsiniz. Ateş ölçerler genel olarak temaslı ve temassız olmak üzere iki farklı kategoride ele alınıyor. Bu ürünler arasında bebekler için ateş ölçer çeşitleri de var. Bebeklerin ve çocukların vücut ısısının onları rahatsız etmeden ölçmek için kullanıma uygun ürünleri de sitemizde bulabilirsiniz. Elbette temassız ateş ölçer fiyatları da en düşük rakamlardan oluşuyor ve bu sayede bütçe dostu bir alışveriş için online sipariş verebiliyorsunuz. 

Dijital Ateş Ölçer

Günümüzde en sık kullanılan ürünlerin başında dijital ateş ölçer çeşitleri geliyor. Son derece hızlı bir şekilde ölçüm yapması ve hijyen açısından da konforlu bir kullanım sunması, bu ürünlerin daha fazla tercih edilmesinin temel nedenleridir. İçerisinde toksik madde bulunmaz ve bebek ateş ölçer olarak da rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle bebeklerin uykusunda ateşinin ölçülmesi için bu ürünleri deneyebilir, en düşük fiyatla şimdi satın al diyerek sipariş verebilirsiniz. 

Temassız Ateş Ölçer

Vücuda herhangi bir yerine temas etmesine gerek kalmadan, uzaktan ısı ölçmeye yarayan ürünler temassız ateş ölçer olarak adlandırılıyor. Bu ürünler dijital ateş ölçerlerdir ve hem çocuklar hem de yetişkinler için rahatlıkla kullanılabilir. Bebekler için tercih edilmesinin nedeni ise bebeği rahatsız etmeden ateşinin ölçülmesini sağlıyor olmasıdır. Hızlı kargo uygulamamız sayesinde bu özel ürünleri kısa zamanda size ulaştırıyoruz. 

Koltuk Altı Ateş Ölçer

Vücut ateşinin kısa zamanda ölçülmesini sağlayan ürünlerden biri de koltuk altı ateş ölçer çeşitleridir. Açıldıktan sonra koltuk altına yerleştirilmesi, ısının kısa zamanda ölçülmesini sağlar. Siz de ateş ölçer satın al diyerek bu ürünleri temin edebilirsiniz. 

Alından Ateş Ölçer

Vücut ısısının alından ölçülmesi için özel olarak tasarlanan ürünler ise alından ateş ölçer olarak adlandırılıyor. En kısa zamanda teslimat yapılması için siparişinizi şimdi online iletin. Ateş ölçer önerisi olan ürün çeşitleri de Turuncu Kasa’da!

Ateş Ölçer Nasıl Kullanılmalıdır? 

Vücudun alın bölgesine yaklaşık 10 cm uzaktan tutarak çalıştırma düğmesine basmanız, dijital ateş ölçer nasıl kullanılır sorusunun yanıtıdır. Bu yöntem aynı zamanda temassız ateş ölçer nasıl kullanılır sorusunun da yanıtı oluyor. Temaslı olarak vücut ısısını ölçen ürünler ise koltuk altı ağız bölgesine yerleştirilmelidir. Açma düğmesine basıldıktan sonra vücut ile temas etmesi, koltuk altı ateş ölçer nasıl kullanılır sorusunun en genel yanıtı oluyor. Isıyı anında ölçerek ölçüm sonuçlandığında uyarı veriyor ve ekran üzerinden vücut ısısı anında görülebiliyor. Bu ürünlerin tamamı saniyeler içerisinde vücut sıcaklığının en doğru şekilde ölçümünü gerçekleştirebilir. 

Vücut Sıcaklığı Kaç Derece Olmalıdır?

Normal vücut sıcaklığı 36.5 ile 37.5 arasıdır. Bu sıcaklık koltuk altı ateş ölçer kaç olmalı ya da alından ateş ölçer kaç derece olmalı gibi sorulara göre farklılık göstermez. 37.5 derecenin üzerinde olan vücut sıcaklığı, yüksek ateş olarak kabul edilir. 

Ateş Ölçer Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle ateş ölçer nasıl kullanılır sorusunun yanıtına göz atmalı ve konforlu şekilde kullanılabilen bir ürün tercih edilmelidir. Aynı zamanda uzun kullanım ömrü sunan bir model tercih etmenizi tavsiye ederiz. Ateşin olası en kısa zamanda ölçülmesini sağlayan modeller rahat bir şekilde kullanılır. Sadece ateş ölçer fiyat seçenekleri değil ürün kalitesine de göz atmalısınız. Uygun fiyatlar sitemizde sizlere sunuluyor ve böylelikle bütçenizi zorlamanız gerekmiyor. 

Ateş Ölçer Fiyatları

En ucuz ateş ölçer fiyatı elbette Turuncu Kasa’da! Uygun fiyat arayışına hemen son verebilir ve sipariş vererek bu düşük fiyat fırsatlarından faydalanabilirsiniz. En uygun dijital ateş ölçer fiyatı da burada! Uygun fiyatlara ilave olarak yüksek oranda indirimler de uyguluyoruz. Ödeme kolaylıkları ve taksitle ödeme imkanı sayesinde ihtiyaçlarınızın tamamını eksiksiz bir şekilde sitemizden karşılamanız mümkün oluyor. Turuncu Kasa fırsatlarından faydalanma sırası sizde! 

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim