Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Auriga

Auriga firması, dermokozmetik alanında adını duyuran markalardan birdir. Farklı cilt ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği ürünlerle kullanıcıların tercih ettiği bir markadır.

Auriga Ürünleri

Auriga firmasına ait olan, Auriderm XO, Chiroxy markası adı altında sunulmakta olan birçok ürün vardır. Auriderm XO ürünleri içeriğinde genellikle vitamin değerleri oldukça etkili bir şekilde tercih edilmektedir. Dermokozmetik alanında adını duyuran markanın, cilt bakım ürünleri bulunmaktadır. Ürünleri özellikle, ev kazaları gibi durumlarda meydana gelen rahatsızlıklarda tercih edilmektedir.

Auriga firmasına ait selülit karşıtı, leke karşıtı, yaşlılık karşıtı, göz altı bakım ürünleri gibi cilt bakım ürünleri bulunmaktadır.

Auriderm XO Bakım Kremi, derideki kızarıklıkları önlemeye çalışan bir üründür. K vitamini, A, E ve C vitamini içerir. Deri, bazen çok fazla hassaslaşıp, ince hale gelebilir. Bu durumda bacaklarda veya yüzde mavimsi, kırmızımsı leke görünümleri ortaya çıkabilir.

Auriderm XO Bakım Kremi, bu lekelerin görünümünü azaltmaya ve oluşumlarını önlemeye yardımcı olur. Derinin alt tabakalarına kolaylıkla etki edebilir. Ürün sabah ve akşam, günde iki kez, temizlenmiş cilde ince bir tabaka halinde uygulanır. Ürün cilt tarafından emilene kadar, hafif hareketlerle masaj yapılabilir.

Auriga Ürünleri ve Fiyatları

Plastik cerrahiden sonra kullanılabileceği gibi, tıbbi veya cerrahi işlemlerden önce, cildi hazır hale getirmek için de kullanılabilir. Cilt dokusunun daha düzgün görünmesini sağlamaya yardımcı olur. Çarpma, düşme gibi olaylar sonucunda da oluşabilecek morlukların görünümünün hafifletilmesine yardımcı olur.

Cerrahi operasyonlar, çeşitli müdahaleler veya kazalar, çarpmalar sonucu cilt renginde kızarıklıklar, morluklar meydana gelebilir. Hiç kimse böyle bir görünümle karşılaşmak istemez. Deride meydana gelen bu şişlik veya renk değişimleri kişinin psikolojisini bozabilir. Auriderm XO, böyle durumlarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir.

Auriga ürünlerine Turuncu Kasa’ dan ulaşabilir ve indirimli fiyat seçeneklerinden yararlanarak, sipariş verebilirsiniz.