Avene Aile Boyu Güneşten Korunma Seti Kuru Cilt - Yüz

ZZ7261

Markası : Avene

0 Item Items

Avene Aile Boyu Güneşten Korunma Setini, bu sayfada bulabilir ve kuru cildinizin güneş korumasını sağlamak için, uygun fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

131.00 TL

117.9 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 1179 tupara Toplam tutarı: 1.18 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Avene Aile Boyu Güneşten Korunma Seti Kuru Cilt –Yüz:

Avene Aile Boyu Güneşten Korunma Seti Kuru Cilt - Yüz,Eau Thermale Avene Creme Spf 50+Sans parfüm ( çok hassas ciltler için parfüm içermeyen formül)+ve Eau Thermale Avene Sprey spf 50+içerir. Eau Thermale Avene Sprey Enfant spf 50+ HEDİYELİDİR!

7261

Marka Adı : Avene

Ürün Adı : Avene Aile Boyu Güneşten Korunma Seti Kuru Cilt –Yüz

Ürün Miktarı :Eau Thermale Avene Creme Spf 50+(sans parfüm) 50 ml,Eau Thermale Avene Sprey Enfant spf 50+ 200 ml,Eau Thermale Avene Sprey spf 50+ 200 ml

Ürün Özellikleri :Eau Thermale Avene Creme Spf 50+(sans parfüm) 50 ml ; Hassas ve kuru ciltlerin kullanımına özel paraben ve parfüm içermeyen suya dayanıklı güneş koruyucu yüz kremidir. Açık tenli, kuru ve hassas ciltlerde yüksek dereceli güneş koruması sağlamaya yardımcı olur. Cildi nemlendirmeye ve koruyucu bariyerlerini güçlendirmeye, kuruluğu yatıştırmaya yardım eder.

Eau Thermale Avene Sprey Enfant spf 50+ 200 ml ; Çocukların hassas ciltlerinde güneşe karşı koruma sağlamaya yardımcı, paraben ve parfüm içermeyen sprey formunda üründür. Cilt tarafından kolayca emildiğinden rahatsızlık hissi vermez. Geniş spektrumlu koruma sağlamaya yardım eder.

Eau Thermale Avene Sprey spf 50+ 200 ml ; Hassas ciltlerde yüksek dereceli güneş koruması sağlamaya yardımcı paraben ve parfüm içermeyen yüz kremidir.Cilt tarafından hızlı bir şekilde emilir.

Sonuç : Aile boyu güneşe karşı koruma sağlamaya yardım ve kuru cilde özel güneş koruyucu özellikli yüz kremi içeren bir settir. Avene ürünlerin hepsi Avene termal suyu içerikleri ile cildi rahatlatmaya yardım eder.

Kullanım Şekli : Ürünlerin açıklamalarının altlarında kullanımları belirtilmiştir.

İçerik : Ürünlerin üçü de paraben ve parfüm içermez ve Avene Termal suyu ile formüle edilmişlerdir.

**Eau Thermale Avene Creme Spf 50+(sans parfüm) 50 ml:

Kuru ve çok hassas ciltlerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş olan yüksek koruma faktörlü bir kremdir. Yüz ve boyun bölgesinde kullanım için tasarlanmıştır.

İçeriğinde E vitamini öncüsü olan pre- tocopheryl bulunur. Kremsi yapısıyla kolayca emilir vecildi nemlendirir. Suya dayanıklıdır.

Avene thermal suyu içerir. UVA ve UVB ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sağlamayayardımcı olur.

Paraben ve parfüm içermeyen yapısıyla cildinize zarar vermez ve komedojenik olmadığı için gözeneklerde tıkanmaya sebep olmaz.

Kuru ciltlerde doğru ürünler kullanılmadığında cildiniz daha da kurur, hassaslaşır ve tahrişe açık hale gelebilir. Cildinizin yapısına uygun olan bir ürünle yüz bölgesinin zararlı UV ışınlarından korunurken nemlendirilmesi önemlidir.

Aşırı hassas ve kuru ciltler için tasarlanmıştır, cildinizi UV ışınlarından korurken nem vermeye de yardımcı olur.

Kullanım Şekli:

Güneşe çıkmadan önce yüz ve boyun bölgenize uygulayabilirsiniz. Yüzme ve banyo aktivitelerinden sonra ya da güneşte uzunkalırsanız ürün kullanımını tekrarlayınız.

**Eau Thermale Avene Sprey Enfant spf 50+ 200 ml:

Güneşin zararlı UVA ve UVB ışınları yaz aylarında olduğu kadar, kış aylarında da cildinize zarar vermektedir, özellikle oldukça hassas ve ince olan çocuk cildinin üzerinde ciddi, ağrı ve acı veren, kalıcı hasarlarasebep olabilmektedir.

Avene laboratuvarları, dermatologlar ve bilim adamlarının üstün çalışmaları ile elde edilmiş en yüksek derecedeki güneş korumasınısağlamaya yardımcıdır. MPI SORB güneş filtresi içermektedir.

Parfüm ve paraben içermeyen ürün komedojen etki göstermez.Yağsız ve renksiz dokusuyla kolayca emilme sağlar.

Sprey formu ile kolay ve keyifli bir uygulama sağlar.

Çocukların kullanımı için tasarlanmış olan AveneSpray Enfant SPF 50+Avene thermal suyu içeren bir formüle sahiptir.

Çocukların cildi yetişkinlere göre çok daha hassas ve savunmasızdır ve hayatımız boyunca vücudumuza aldığımız güneş ışınlarının %80 ini 18 yaşımıza kadar aldığımız uzmanlar tarafından açıklanmaktadır.

Bu sebeple özellikle bebeklik ve çocukluk dönemlerinde zararlı UVAve UVB ışınlarından korunmak önemlidir.

Korunmasız olarak güneş ışınlarına maruz kalan çocuk cildinde ağrılı yanıklar, soyulmalar, lekelenme ve çillenmeler, kuruluk gibi daha pek çok zarar oluşabilir.

Güneş gören her alan özenle korunmalıdır.

Kullanım şekli:

Güneşe çıkmadan önce vücudun açıkta kalan her yerine dikkatlice püskürtünüz, isterseniz elinizle hafifçe yayabilirsiniz, sudançıkıldıktan sonra ve uzun süre güneş altında kalındığında yenilenmesigerekmektedir.

Özellikle çocukları direkt olarak ve öğlen saatlerinde güneşe bırakmayınız.

**Eau Thermale Avene Sprey spf 50+ 200 ml:

Güneşin lekelenme, erken yaşlanma, kanser oluşumu, yanıklar,ağrılı su toplamaları şeklindeki hasarları görülebilmektedir.

Kış aylarında da güneşten korunmak gerektiği uzmanlar tarafından belirtilmiştir.

Eau Thermale Avene Sprey spf 50+, güneşe karşı koruma içermesinin yanı sıra, İçeriğinde Avene thermal suyu bulunur. UVA sertifikalı bir koruyucu spreydir, Fototip I ve II. UVA ve UVB ye karşı koruma sağlamaya yardım eder.

Suya oldukça dayanıklı olan ürün, sprey formuyla kolay uygulanır ve cilt yüzeyine homojen olarak yayılabilir, yağsızdır, komedojenik değildir.

Minimum seviyede kimyasal filtreleme içermektedir.

Paraben ve parfüm içermeyen formülü ile hassas ve çok açık renk cilde sahip kişilerde de rahatlıkla kullanılabilir.

Güneşin cilt dokusunda gösterdiği tahribatlardan cildi korumaya yardım ederken cildi nemlendirmeyi destekler.

Sprey formu ile cildin her yerine kolayca uygulama imkanı sağlamaya da yardım eder.

Güneşten korunmak, özellikle açık renk tene sahipseniz yüksek koruma faktörü içeren ürünler tercih etmeniz önemlidir.

Korunmasız olarak güneşe çıktığınızda acı veren yanık oluşumları, kuruluk, ciltte lekelenmeler, erken yaşlanma belirtilerinin oluşması gibi ve daha pek çok zarara maruz kalabilirsiniz.

Cildinizi koruyun, başka cildiniz yok.

Kullanım şekli:

Güneşe çıkmadan önce yüz ve tüm açıkta kalan bölgelere uygulayabilirsiniz,kolayca sürülür, yapışkanlık vermez. Sudan çıktıktan sonra ve 2-3 saatte bir yenilemeniz tavsiye edilir.

Avene güneş ürünleri ile ilgili detaylı bilgilere ve uygun fiyatlara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Öğlen saatlerinde ve uzun süre güneş altında kalmamaya özen gösteriniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.