Avene Antirougeurs Cream SPF 20 40 ml

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

4021

Markası : Avene

Barkod : 3282779310628

14 Item Items

Avene Antirougeurs Cream, kuru ve hassas yapıdaki ciltlerde görülen kızarıklık sorunları için tasarlanmıştır ve bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

136.90 TL

116.36 TL

15% indirim

- +

Kazanacağınız puan 1163 tupara Toplam tutarı: 1.16 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Avene Antirougeurs Cream SPF 20 40 ml

avene antirougeurs

Marka Adı: Avene

Ürün Adı:Avene Antirougeurs Cream SPF 20    

Ürün Miktarı: 40 ml

Ürün Özellikleri: Kuru ve hassas ciltlerin kullanımı için geliştirilmiştir. Ciltte meydana gelen kızarıklıkları azaltmaya çalışır. Spf 20 derecelik bir Güneş koruması sağlar.

Sonuç: Cildinizi rahatlatmaya ve yatıştırmaya ve beslemeye yardımcıdır.

Kullanım Şekli:Sabahları temizlemiş olduğunuz cildinize ürünü uygulayınız, ürünü uygulamadan önce iki avucunuzun arasında ısıtarak kullanırsanız etkisi daha hızlı olacaktır, ardından da Avene thermal suyu kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ciltte oluşan kızarıklıkların pek çok sebebi olabilmektedir, bazen kalıcı bazen de geçici kızarmalar, yüzde istenmeyen ve rahatsızlık veren görüntülere sebep olabilmektedirler.

Özellikle hassas cilde sahip kişilerde soğuk ve sıcak havanın ya da duygu değişimleri gibi faktörlerin etkisiyle, küçük damar çatlamalarıyla ciltte bölgesel veya tamamında görülebilen kızarmalar görülebilmektedir.

Avene Antirougeurs Cream SPF 20, cilt dokusunun düzenlenme hızını artırmaya yardımcıdır.Avene Thermal suyu içerir.Kuru ve çok kuru ciltler için kızarıklıklarını gidermeye yönelik olarak tasarlanmış bir üründür.

4021

Ayrıca Spf 20 özelliği ile güneşin zararlı ışınlarından da cildinizi korur.Avene Antirougeurs Cream, hassas ve kuru ciltlerdeki kızarıklıkları gidermeye yardım eder.

Duygu değişimleri yaşayarak bunun kızarıklıklar olarak yüzüne yansımasının veya sıcak basmalarının sonucu oluşan kızarıklıkların iyileşebilmesi için kullanılması gereken ürünle etkili sonuçlar alabileceksiniz.

İnsanlar ne kadar çok çeşitlilik gösteriyorsa sahipoldukları sorunlar da o kadar çok çeşitlilik göstermektedir. Avene markası, insanlarınkozmetik alanlardaki ihtiyaç çeşitliliğine cevap verebilecek ürünleritasarlayabilmek için yıllardır uzman bilim adamlarıyla ve dermatologlarlaçalışmalar yapmaktadırlar.

Fransız markası olan Avene, ürünlerinin içeriğinde termal suyun güçlü özelliklerinden yararlanmıştır. Avène kasabası, Fransa'nın güneyinde, Orb vadisinde, Yukarı Languedoc bölgesel Doğal Parkı'nda yer alır. Avene, cilt, vücut, el, ayak, tırnak bakımı ve güneş koruyucu ürünler geliştirmektedir. Cilt bakımında; temizleyiciler, nemlendiriciler, anti-agingler, göz çevresi ve leke giderici kremler, maskeler ve sivilce ürünleri bulunur.

Yüksek kalite ve etkili sonuçları ile Avene Antirougeurs Cream,Turuncu Kasa' da ucuz fiyata satılmaktadır.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
21 May. 2014
(5/5
Başlık :
avene harika
(Avene Antirougeurs Cream SPF 20 40 ml)

 Report abuse
14 Ara. 2013
(5/5
Başlık :
evet uygulayabilirsin cok rahatlatıyor
(Avene Antirougeurs Cream SPF 20 40 ml)

 Report abuse
29 Haz. 2013
(5/5
Başlık :
güneşten kaynaklanan kızarıklara uygulanabilir mi
(Avene Antirougeurs Cream SPF 20 40 ml)

 Report abuse