Avene Antirougeurs Emulsion 40 ml

Kargo 1TL

Avene Antirougeurs Emulsion 40 ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Avene

4022

Barkod : 3282779310673

5/1
26%
İNDİRİM
136.90 ₺ 101.31 TL

Avene Antirougeurs Emulsion, kızarıklık sorunu yaşayan ciltlerde nemlendirme özelliği sağlamaya yardım eden bir kremdir ve bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Adet
Stok Durumu: Stoktaki son ürünler

Tüm Siparişlerinizde Kargo Sadece 1TL!
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Avene Antirougeurs Emulsion 40 ml

avene kızaran cilt

Marka Adı:Avene

Ürün Adı:Avene Antirougeurs Emulsion

Ürün Miktarı: 40 ml

Ürün Özellikleri: Normal ve karma ciltlerin hafif kızarıklık sorununu çözmeye yardım eder. Spf 20 derecelik bir Güneş koruması sağlar. Cildi nemlendirir ve yatıştırır.

Sonuç: Cildinizi beslemeye, korumaya ve yatıştırmaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli:Sabahları temiz cilde uygulayın. Göz çevresi için uygun değildir. Bakımınızı Avène Termal Suyu ile tamamlayabilirsiniz.

İçerik:AVENE TERMAL KAYNAK SUYU (AVENE AQUA). ETİLEKSİL METOKSİSİNNAMAT. İZODESİL NEOPENTANOAT. C12-15 ALKİL BENZOAT. SİKLOMETİKON. OKTOKRİLEN. BİS-ETİLEKSİLOKSİFENOL METOKSİFENİL TRİAZİN. GLİSERİN. ARAŞİDİL ALKOL. GLİSERİL STEARAT. PEG-100 STEARAT. ARAŞİDİL GLUKOZİT. BEHENİL ALKOL. BHT. MAVİ 1 (CI 42090). KAPRİLİL GLİKOL. DEKSTRAN SÜLFAT. DİSODYUM EDTA. KOKU (PARFÜM). HESPERİDİN METİL KALKON. HİDROKSİETİL AKRİLAT/SODYUM AKRİLOİLDİMETİL TAURAT KOPOLİMER. İZOEKSADEKAN. MAGNEZYUM SİLİKAT. MİKA. POLİSORBAT 60. RUSKUS AKULEATUS KÖK EKSTRESİ. SORBİK ASİT. SORBİTAN IZOSTEARAT. TİTANYUM DİOKSİT (CI 77891). SU (AQUA). KSANTAN SAKIZI.

Soğuk, kuru, rüzgarlı ve sıcak hava, güneş ışınları, bazıilaçlar ve kozmetikler, stres, buhar gibi etkenler kan dolaşımını hızlandırırve ciltte kızarıklıklara neden olur. Özellikle açık tenli insanlar da ciltkızarıklıkları daha çok fark edilir.

Güneş ışınları kışın da etkilidir ancak en çok yaz aylarında etkisini yoğun hissederiz. UV ışınları yüzeysel değil cildin alt tabakalarına kadar etki eder. Ciltte yanık, lekeler, kuruluk, kırışıklık ve kızarıklık görülür.

4022

Avene Antirougeurs Emulsion, normal ve karma ciltlerin hafifve yaygın kızarıklık sorunlarını çözmede yardımcıdır. (Spf 20) Cildi güneşinzararlı ışınları olan UV ışınlarına karşı hem yüzeysel hem de derinlemesinekoruma sağlar.

Ürün cilt tarafından kolay emilir, yağ hissi yaratmaz ve beyazlık bırakmaz. Nemlendirmesinin yanısıra güneşten korumaya yardımcıdır. Parfüm ve paraben içermez.

İçeriğinde ruscus ekstresi,Retinaldehit,Dekstran sülfat,Balkabağı çekirdek özü,Glikol,Avène Termal Suyu bulunur.

Fransız markası olan Avene, ürünlerinin içeriğinde termal suyun güçlü özelliklerinden yararlanmıştır. Avène kasabası, Fransa'nın güneyinde, Orb vadisinde, Yukarı Languedoc bölgesel Doğal Parkı'nda yer alır. Avene, cilt, vücut, el, ayak, tırnak bakımı ve güneş koruyucu ürünler geliştirmektedir. Cilt bakımında; temizleyiciler, nemlendiriciler, anti-agingler, göz çevresi ve leke giderici kremler, maskeler ve sivilce ürünleri bulunur.

Avene Antirougeurs Emulsion, kampanyalı fiyatıyla Turuncu Kasa' da bulunmaktadır.
4022

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Avene Antirougeurs Emulsion 40 ml

Avene Antirougeurs Emulsion, kızarıklık sorunu yaşayan ciltlerde nemlendirme özelliği sağlamaya yardım eden bir kremdir ve bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Düşünceniz

Avene Antirougeurs Emulsion 40 ml