Kargo 1TL

Avene Autobronzant Hydratant 100 ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Avene

7018

Barkod : 3282770073041

5/1
20%
İNDİRİM
76.50 ₺ 61.2 ₺

Avene Autobronzant Hydratant 100ml, bronz bir görünüm elde etmenize yardım edecek, renkli bir krem formundadır ve ucuz fiyata bu sayfada satılmaktadır.

Adet
Stok Durumu: Stokta

Tüm Siparişlerinizde Kargo Sadece 1TL!
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Avene Autobronzant Hydratant 100 ml

Marka Adı: Avene

Ürün Adı:Avene Autobronzant Hydratant

Ürün Miktarı: 100 ml

Ürün Özellikleri:Cildinizi nemlendirir. Güneş'e karşı koruma sağlamaz. Hoş renkte bir bronzluk sağlamaya çalışır.

Sonuç: Cildinize hoş bir bronzluk vermeye yardımcıdır.

Kullanım Şekli:Temizlenmiş ve tamamen kurulanmış cilt üzerine ve yüzünüze uygulayabilirsiniz.Bronzluğun kalıcılığı ve tonu uygulamanın sıklığı ve kullanılan ürünün miktarına bağlıdır. Kalıcı sonuç için gün içerisinde uygulamayı tekrarlayınız. Ürünü kullandıktan sonra 20 dakika kadar kurumasını bekledikten sonra giyininiz. Ürünün uygulamasından sonra ellerinizi yıkamanız gerekmektedir.

Avene Autobronzant Hydratant,bronzluk sağlamaya yardımcı olur.Hassas ciltler için tasarlanmış, nemlendirme özelliği deolan bronzlaştırıcı kremdir.

Bronzlaşmak, bazı kişiler için bir tutku haline gelmiştir;yazın güneş altında sağlanabilen bronzluk, kışın sağlanamamaktadır. Bazısolaryum cihazlarına yönelirse de solaryumun zararları da bilinmektedir.

Ancak yazın güneş ışınlarının veya solaryumun zararlıetkileri bilinse bile bronzlaşabilmek için her şeyi göze alan kişiler artıkzarar görmeden istedikleri gibi bronzlaşabilecekler.

Güneşin akut ve kronik zararları; yanıklar, ağrılı kabarcıklar,lekelenme, çillenme, foto yaşlanma, cilt kanseri oluşumları gibi sonuçlarasebep olurken aynı zararların solaryumlarda da yaşanabileceği uzmanlarcaaçıklanmaktadır.

Yıllardır gençlik ve güzellik uğruna insanlar pek çokameliyatlar, ürünler, kozmetik işlemler gibi yollara başvurmuşlardır. AveneAutobronzant Hydratant en hassas ciltlerde bile uygulanabilecek, hipoalerjenikbir üründür.

Avene Autobronzant Hydratant,her mevsim bronzluğun keyfini yaşatacak.Ürünün Güneş koruyuculuğu yoktur.

Yağsız yapısı ile cilt yüzeyinde kalıntı bırakmadan kolaycadağılır, hafif ve güzel kokusuyla bakımın ve güzelleşmenin konforunu yaşamanızı sağlar.

Hassas ciltler de bile rahatlıkla kullanabileceğiniz ürün, epidermistabakada koruma sağlamaya ve nem kazandırmaya yardımcı olur.

Avene Autobronzant Hydratant,Turuncu Kasa' daucuz fiyatabulunmaktadır, kalitenin konforunu ucuza yaşayın.

7018

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Avene Autobronzant Hydratant 100 ml

Avene Autobronzant Hydratant 100ml, bronz bir görünüm elde etmenize yardım edecek, renkli bir krem formundadır ve ucuz fiyata bu sayfada satılmaktadır.

Write your review