Avene Cold Cream Mains 50 ml + Avene Cold Creme Stick Levres 4 gr Hediyeli

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Avene

6305

Barkod : 8201710160013

5/1
10%
İNDİRİM
52.00 ₺ 46.8 ₺

Kusursuz ve nemlenmiş ellere sahip olmanıza yardımcı olacak, Avene Creme Mains Cold Cream'i ,Stick Levres hediyesi ile bu sayfada bulabilir ve uygun fiyatıyla sipariş ederek, güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

99TL ve üzeri alışverişlerde Aras Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 7,95 TL dir.
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Avene Cold Cream Mains 50 ml + Avene Cold Creme Stick Levres 4 gr Hediyeli

acene creme mains

Marka Adı :Avene

Ürün adı : Avene Creme Mains Cold Cream - Avene Stick Levres Cold Cream Hediyeli

Ürün Miktarı :Avene Creme Mains Cold Cream 50 ml - Avene Stick Levres Cold Cream 4 g

Ürün Özellikleri : Avene Creme Mains Cold Cream ; Kuru ve çok kuru ellerinizde nemlendirme sağlamaya yardımcı üründür. Cildi yağlandırmadan nemlendirmeye ve nemin ciltte daha uzun süre tutulmasını sağlamaya yardım eder. Cildi yeniden yapılandırmaya yardım ederek yumuşak ellere kavuşmanızı sağlar.

Avene Stick Levres Cold Cream; Çatlamış, kuru ve hasar görmüş dudaklarınızı onarmaya ve kurulukları azaltmaya yardım eder ve dudaklarınıza yumuşaklık sağlar. Günün her saati ihtiyaç duyduğunuzda kullanarak dudaklarınızı nemlendirebilirsiniz.

Sonuç : Kurumuş ve çatlamış el ve dudaklarınızda ayrı ayrı bakım ve nem sağlamaya yardımcı iki ürünle kuruluklardan korunabilirsiniz.

Kullanım Şekli : Avene Creme Mains Cold Cream 50 ml ; Sabah ve akşam ellerinize uygulayabileceğeiniz kremi, gün içinde ihtiyaç duydukça tekrar kullanabilirsiniz.

Avene Stick Levres Cold Creme 4 gr, dudaklarınızda kuruluk hissettiğiniz her an kullanabilirsiniz.

İçerik : Cold cream ve Avene termal suyu ile formüle edilmişlerdir.

*Avene Creme Mains Cold Cream 50 ml:

Zengin içeriğe sahip olan ürün, hassas, kurumuş ve çatlamış elleriniz için derinlemesine bir bakım ve onarım sunmaya yardım eder.

Cildi yağlandırmadan bakım yapmaya yardımcıdır.İçeriğindeki cold cremin etkisi ile kaygan, yumuşak bir yapıya sahiptir. Sükralfat etken maddesi içermektedir.

İçerisinde bulunan Avene Thermal suyunun etkileri formülü zenginleştirmiştir.

Çeşitli ev işleri, temizlik maddeleri, hava koşulları sebebiyle yıpranan eller Avene Creme Mains Cold Cream ile nem kazanabilir.

Elleriniz de sosyal hayatınızda sürekli olarak kullandığınız organlarınız, yüzünüz kadar bakımlı olmayı, korunmayı hak ediyor.

İnsanlar sadece yüzünüzü değil ellerinizin yumuşaklığını ve canlılığını da fark edecek.

Cildimiz, ömür boyu üzerimizde taşıyacağımız, asla değiştirme imkanı olmayan bir giysi gibidir ve dış dünya ile olan bağlantımızdır bu nedenle iyi bakılması, korunması önemlidir.Kullanım:

İhtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz.

avene stick levres

*Avene Stick Levres Cold Cream 4 gr :

Kurumuş, nemsiz dudaklarınız için tasarlanmış olan bir üründür.

İçeriğinde bulunan cold cream etkisi ile dudaklarda kaygan etki sağlamaya yardım eder.

Dudakların yumuşayarak çatlamalara karşı korunmasına yardım eder. Sükralfat ,Avene Thermal suyu içermektedir.

İlk kullanımıyla birlikte rahatlayan dudak yapısının derinlemesine nemlenmesine yardım eder.

Dudaklarımız da beslenme,konuşma gibi en temel ihtiyaçlarımızı karşılamaya yarayan organımız olduğu için yıpranması, kuruması kötü bir görünümden öte acı ve rahatsızlık da verir ve günlük hayatımızı etkiler.Hem görünüm olarak, hem de hareketli yapısı nedeniyle yıpranması acıya da neden olabileceği için dudakların bakımlarının da ihmal edilmemesi önemlidir.

Avene, en köklü dermokozmetik markalar arasında yer almaktadır. Fransız markası olan Avene, termal suyun güçlü özelliklerinden yararlanarak ürünlerini geliştirmiştir. Avene ürünleri gücünü termal suyundan almaktadır.

Avene markası cilt, vücut, el, ayak, tırnak bakım ürünlerinive güneş koruyucularını içerir. Cilt bakımında; temizleyiciler,nemlendiriciler, anti-agingler, göz çevresi ve leke giderici kremler, maskeler ve sivilce ürünleri bulunur.

Avene Creme Mains Cold Cream ürününün yanında hediyeniz olarak bulunan Avene Stick Levres Cold Cream, sizi memnun edecek bir üründür.

Kullanım:

Her ihtiyaç duyduğunuz an kullanıma uygundur.

Avene Creme Mains Cold Cream - Avene Stick Levres Cold Cream Hediyeli seti sitemizden ucuz bir fiyata satın alabilirsiniz.

6305

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Avene Cold Cream Mains 50 ml + Avene Cold Creme Stick Levres 4 gr Hediyeli

Kusursuz ve nemlenmiş ellere sahip olmanıza yardımcı olacak, Avene Creme Mains Cold Cream'i ,Stick Levres hediyesi ile bu sayfada bulabilir ve uygun fiyatıyla sipariş ederek, güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16