OUTLET - Avene Creme Peaux Intolerantes 50ml
  • OUTLET - Avene Creme Peaux Intolerantes 50ml

Avene Creme Peaux Intolerantes 50 ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Avene

4384

Barkod : 3282779348850

₺125,90
28%
İNDİRİM
₺90,65

Avene Creme Peaux Intolerantes'i bu sayfadan ucuz fiyatlarla satın alabilir ve tahriş olmuş, hassas cildinizi onarmaya yardım edebilirsiniz.

Adet
Stok Durumu: Stokta

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Avene Creme Peaux Intolerantes 50 ml

- Toleransı Düşük Hassas Ciltler İçin Bakım Kremi

avene creme peaux

Marka Adı: Avene

Ürün Adı:Avene Creme Peaux Intolerantes,

Ürün Miktarı: 50 ml

Ürün Özellikleri: Tahriş olmuş tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Hassas ciltler de kullanabilir. Tahriş olmuş ciltleri yatıştırmaya yardım eder. Cildi korumaya ve beslemeye çalışır. Cildi nemlendirir ve yumuşatır.

Sonuç: Cildinizi korumaya ve yatıştırmaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Tüm yüzünüzü ve boynunuzu temizledikten sonra ürününüzü uygulayabilirsiniz. Sabah - akşam kullanmanız önerilir. Bakımınızı Avene Termal Suyu ile sonlandırabilirsiniz.

İçerik:AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA), MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM), GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE, SQUALANE, CYCLOPENTASILOXANE, CYCLOHEXASILOXANE, SERINE, CARBOMER, TETRASODIUM EDTA, TRIETHANOLAMINE, WATER (AQUA)

Cildi koruyan bariyerlerin azalması sonucu cilt savunmasız kalarak her türlü olumsuz etmenden hızlı ve kuvvetli bir şekilde etkilenebilecektir. Cilt hızla kuruyacak, pul pul ve mat bir görünüm alacak ve bunun sonucunda da kaşıntılar, tahrişler görülebilecektir.

Tahriş olmuş cilt yüzeyinde her ürünü kullanamazsınız, cilt dokusu zarar görebilir ve sorunlarınızın daha da büyümesine sebep olabilirsiniz.

Parfüm, paraben, alkol ve koruyucu madde içermeyenAvene Creme Peaux Intolerantes, steril üretim teknikleri ile üretilmiştir. En hassas ciltler de bile kullanıma uygundur.

Özellikle aşırı hassaslaşmış, tahriş olmuş ciltleri yatıştırıp, cilt bariyerini koruyup onarmaya yardımcı olabilecek bir üründür.Parcerine içermektedir.
4384

Cilt dokusunun hasarlarında cilt bariyerinin zarar görmesinin etkisi büyüktür, lipitlerden oluşan cilt bariyerindeki olumsuz gelişmelerden kurtulmaya Avene Creme Peaux Intolerantesyardımcı olur.

Cildinizin önemlidir, asla değiştiremeyeceğiniz bir giysigibi taşırsınız, bakıma, korunmaya ve beslenip güçlenmeye ihtiyaç duyar. Avene laboratuvarlarında pek çok uzman dermatolog ve bilim adamı sizin için çalışmaktadırlar. Elde edilen ürünler test edilerek sizlere sunulmaktadır.

Hipoalerjenik özelliktedir, dermatolojik testlerden geçirilmiştir.

Avene Creme Peaux Intolerantes’a, Turuncu Kasa' da ucuz fiyata ulaşabilirsiniz. Ürünlerimizi ve kampanyalarımızı inceleyiniz. Avene ürünlerinin çoğunda Termal Suyu bulunmaktadır.

4384

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Avene Creme Peaux Intolerantes 50 ml

Avene Creme Peaux Intolerantes'i bu sayfadan ucuz fiyatlarla satın alabilir ve tahriş olmuş, hassas cildinizi onarmaya yardım edebilirsiniz.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16