Avene Eluage Contour Des Yeux 15 ml

ZZ4387

Markası : Avene

0 Item Items

Göz çevresindeki torbalanma ve kırışıklık sorunu için tasarlanmış olan Avene Eluage Contour Des Yeux'u ucuz fiyata bu sayfadan satın alabilirsiniz.

Daha fazla detay

105.00 TL

99.75 TL

5% indirim

Kazanacağınız puan 997 tupara Toplam tutarı: 1.00 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Avene Eluage Contour Des Yeux 15 ml 

avene eluage contour

Marka Adı : Avene

Ürün Adı :Avene Eluage Contour Des Yeux

Ürün Miktarı : 15 m.

Ürün Özellikleri :Göz çevresinde oluşan kırışıklık ve ince çizgi görünümlerinde düzelme etkisi sağlamaya ve torbalanmalarda da toparlanma sağlamaya yardımcı bir üründür. Göz altlarında oluşan koyu halkaların görünümlerinde de azalma sağlamaya yardım eder. Hyalüronik asit içermektedir. Cildinizde zamanla araları boşalarak kırışıklık görünümleri oluşan göz çevresinde, boşlukları doldurmaya yardım eder. Alerji yapma riski en az seviyede tutularak üretilmiş göz çevresi kremi bu bölgenin hassasiyeti düşünülerek üretilmiştir.

Sonuç : Göz çevresinde nemlendirme, bakım, ince çizgi ve kırışıklarda, göz altında oluşan torbalanmalarda ve koyu renkli halkalarda azalma sağlamaya yardım eder.

Kullanım Şekli : Akşamları göz çevresine dışarı doğru hafif bir masajla düzenli olarak uygulayabilirsiniz. Eğer cilt hassasiyetiniz çok fazla ise ilk günler ürünü iki günde bir kullanmanız tavsiye edilir.

İçerik :

SU (AQUA). SETEARİL ALKOL. AVENE TERMAL KAYNAK SUYU (AVENE AQUA). SETİL ESTER. KAPRİLİK/KAPRİK TRİGLİSERİT. SETEARET-20. GLİKOL MONTANAT. SİKLOMETİKON. TRİETANOLAMİN. SETEARET-33. BHT. BUTİLPARABEN. KARBOMER. DEKSTRAN SÜLFAT. FENOKSİETANOL. POLİMETİL METAKRİLAT. PROPİLPARABEN. KIRMIZI 33 (CI 17200). RETİNAL. SODYUM HİALURONAT.

Yaşlanmaya bağlı olarak ciltte incelmeler olur, bu da gözaltı torbasını oluşturur. Bunun yanı sıra göz çevresinde halkalar ve kırışıklıklarada rastlanır. Günlük yeteri kadar su tüketmemek de bu sorunları tetikler.

Gözaltı torbaları kötü bir görünüme neden olur. Çoğu kişide yorgunluk algısı yaratır. Aslında altında yatan farklı nedenler olabilir. Bu sorunları gidermek için, Avene uzmanları yeni bir ürün geliştirdi.

Avene Eluage Contour Des Yeux, göz çevresinde oluşan kırışıklık, torba ve halkaların azalmasına yardımcıdır. Göz çevresindeki katmanların yapılanmasına, yenilenmesine ve onarımına yardım eder. Antiaging özelliğiylekırışıklık ve çizgilerin azalmasına yardımcı olur.

Cildimiz, vücudumuzu sarıp sarmalar ve onu muhafaza eder. Her insanın cilt yapısı ve doğal olarak cildinin ihtiyaçları farklılık gösterir. Bazılarımızın cildi çok hassas ve narin olur. Yüzde özellikle göz çevresi cildi çok nazik bir yapıdadır. Stres, alkol-sigara kullanımı, soğuk-kuru-rüzgarlı hava, güneş ışınları, uyku bozuklukları ve yanlış kozmetik kullanımı gibi faktörler cildimizi olumsuz etkiler, göz çevresinde de deformasyona neden olur ve yaşlanma belirtilerini hızlandırabilir.

Göz çevresi cildimizin diğer bölgelerine göre daha özenli bir bakım ister ve bu bölgede göz çevresi için olmayan bir ürünü kullanmak zararlı olabilir ve cildi tahriş edebilir.

4387

Kullanım Şekli:

Akşamları temiz cilde, özellikle göz çevresine içten dışa doğru masajla uygulayın. Cildin hassasiyetine göre her gün ya da iki günde bir kullanılabilir.

Avene Eluage Contour Des Yeux, indirimli fiyatıyla sitemizde bulabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
24 Haz. 2013
(5/5
Başlık :
göz çevresi kırışıkları için harika bir seçim yapmışım güvenilir bir marka avene
(Avene Eluage Contour Des Yeux 15 ml)

 Report abuse
03 Haz. 2013
(5/5
Başlık :
Göz çevrem çok kuru olduğu için çok kırıştı bu ürünü düzenli kullanmam sonucunda hafif bi azalma oldu ama öyle tamamen kırışıklıkların geçmesini beklemeyin
(Avene Eluage Contour Des Yeux 15 ml)

 Report abuse
Benzer Ürün Tavsiyesi

Avene güneş koruyucu nemlendirici , hassas ciltlerin kullanımına özel olarak geliştirilmiş vücut yağıdır. Spf 30 derecesinde güneş koruması içerir. Sprey formu ile kolay bir uygulama sağlar.