Avene Gentle Exfoliating Gel 50 ml

4393

Markası : Avene

Barkod : 3282779051477

0 Item Items

İndirimli fiyatıyla buradan ulaşabileceğiniz Avene Gentle Exfoliating Gel 50 ml, peeling etkisi sağlamaya yardımcıdır.

Daha fazla detay

74.00 TL

66.6 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 665 tupara Toplam tutarı: 0.67 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Avene Gentle Exfoliating Gel 50 ml

Marka Adı : Avene

Ürün Adı :Avene Gentle Exfoliating Gel 50 ml

Ürün Özellikleri : Cildinizde Mikrodermabrazyon özelliğinde peeling etkisi sağlamaya yardım eder. Hassas ciltlerde nazik ve derinlemesine temizlik sağlamaya yardım eden ürün, cildi ölü katmanlardan , kirden, yağ fazlasından ve pürüzlerden arındırmaya, canlılık vermeye yardımcı olur. Cildinizi kurutmadan ve hasarlandırmadan arındırmaya yardım eden ürün cildinize özel en az alerji yapma riski ile formüle edilmiştir. Komedojen olmadığından gözenekler tıkanmaz. Jel formu ile cildinizde nazikçe kayar ve kuruluklara yol açmaz. Hoş kokusu ile ferahlatıcı etki sağlar. Paraben içermez. Jojoba tanecikleri içerir. Pelling özelliği taşıyan ürün, ardından uygulanacak bakımlarınızın daha iyi ve hızlı etki göstermesini sağlamaya da yardım eder. Cildinize daha pürüzsüz ve kadifemsi bakım sağlamaya yardımcıdır.

Sonuç : Hassas cilde nazik bir temizleme ve derinlemesine arındırmaya yardımcıdır..

Kullanım Şekli : Cildiniz ıslak ya da kuru iken ürünü nazikçe masaj yaparak uygulayınız, göz çevresine getirmemeye dikkat ediniz ve ardından bol su kullanarak temizleyiniz. Peeling özelliğinde olan ürünü haftada 2-3 defa kullanabilirsiniz.

İçerik :AVENE TERMAL KAYNAK SUYU (AVENE AQUA). SU (AQUA). PROPİLEN GLİKOL. POLİETİLEN. POLİAKRİLAMİT. DİSODYUM LAURET SÜLFOSÜKİNAT. C13-14 IZOPARAFİN. SODYUM SALİSİLAT. SETRİMONYUM BROMİT. KONDRUS KRİSPUS (KARRAJEENAN) (KONDRUS KRİSPUS). KOKU (PARFÜM). JOJOBA ESTERLERİ. LAURET-7. RED 30 (CI 73360). SODYUM BENZOAT. TALC. TRİSODYUM EDTA. ÇİNKO OKSİT.

Ürün, en hassas ciltlerde bile derinlemesine temizleme ve soyucu özellikli bakım yapmak için tasarlanmıştır.

Peeling özelliğiyle temizlemeyi, siyah nokta ve gözenekleri arındırarak yapar.

polietilen, jojoba, sodyum salisilat içermektedir.

Avene Thermal suyunun gücünden aldığı içeriği, su fazlı bir formüle dayanmaktadır.

Çinko glukon,Polyol bulunmaktadır.

Cildi temizlemek önemlidir, ancak cildin derinlemesine temizlenebilmesi ve ölü katmanlardan arınıp, canlanabilmesi için peeling çok önemli bir yer tutar. Peeling işlemleri cildin derinlenmesine temizlenmesi ve sonraki bakımlar için cildin hazırlanması için de önemlidir. Cildin pürüzlerinden arınarak ipeksi bir yumuşaklık kazanmasına ve pek çok peeling ve temizleme işleminin neden olabileceği şekilde kurutmaya yol açmaz.

Avene Gentle Exfoliating Gel 50 ml, tüm cilt tipleri için uygun bir üründür.

4393

Tüm ciltlerin kullanımına uygun arındırıcı, rahatlatıcı etkili peeling. Cilt yüzeyindeki ölü katmanları gidermeye yardımcıdır. Cildi rahatlatmaya ve tahrişi gidermeye yardımcı olur.

Fransız markası olan Avene, ürünlerinin içeriğinde termal suyun güçlü özelliklerinden yararlanmıştır. Avène kasabası, Fransa'nın güneyinde, Orb vadisinde, Yukarı Languedoc bölgesel Doğal Parkı'nda yer alır. Avene, cilt, vücut, el, ayak, tırnak bakımı ve güneş koruyucu ürünler geliştirmektedir. Cilt bakımında; temizleyiciler, nemlendiriciler, anti-agingler, göz çevresi ve leke giderici kremler, maskeler ve sivilce ürünleri bulunur.

Avene Gentle Exfoliating Gel 50 ml, sitemizde ucuz fiyata satılmaktadır.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
13 Tem. 2016
(4/5
Başlık : Başarılı
Gözenekleri hızla temizliyor. Memnunum.
(Avene Gentle Exfoliating Gel 50 ml)

 Report abuse
25 Haz. 2013