Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Avene Güneş Ürünleri

AVENE GÜNEŞ ÜRÜNLERİ

Avene Güneş Ürünleri Serisi, güneş ışınlarının zararlı, yıpratıcı etkilerine karşı cildi korumaya yardım etmek üzere geliştirilmiş olan ürünlerden oluşur. Seriye ait ürünler SPF özelliktedir ve cildi güneşin zararlı UV ışınlarına karşı korumaya çalışır. Avene güneş ürünleri, kalitesi ve güvenilirliği test edilmiş olan güneş kremi, losyon, sprey ve güneş yağları gibi birçok seçenek ile cildinizi korumaya yardımcı olur.

Suya dayanıklı güneş koruyucu ürünleri uzun süre cildinizi zararlı UV ışınlarından korurken cildinizin rahatlamasını ve nem dengesinin korunmasına yardımcı olur. Güneş ışınlarının neden olduğu kırışıklık ve çizgi oluşumu, sarkma ve lekelenme gibi yaşlılık belirtilerinin oluşmasının önüne geçmeye; sıkı, canlı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza yardımcı Avene güneş koruyucu ürünler, hem yaz hem kış aylarında cildinizi zararlı güneş ışınlarından korunmaya yardımcı olur.

Güneş ışınları cildimiz için gerekli vitaminler içerse de cilde doğrudan teması çeşitli zararlar doğurabilir. Bu nedenle güneş koruması olmadan güneş ışınlarına doğrudan maruz kalmamak gerekir. Avene uzmanlarınca hazırlanan Avene Güneş Serisi ürünlerini cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim